Sumy, st. Danila Galitsky, 39
Working hours
Mon - Fri: 8:00 - 19:00
Sat: 9:00 - 15:00

Nikolaenko Andrey Sergeevich

Vascular Surgeon, Phlebologist
Record Online
Nikolaenko Andrey Sergeevich
Reviews about doctor (8)
Елена
20 December 2022
Андрей Сергеевич, врач от бога. Очень добрый, отзывчивый, очень порядочный, профессионал своего дела. Очень довольна результатом после операции. Спасибо Большое!!!
Роман Кулеба
29 September 2022
Хочу поблагодарить Андрея Сергеевича за отзывчивость и профессионализм! Рекомендую!
Ірина
30 November 2021
Мабуть, вперше в житті довелося зустрітися з таким молодим, але вже таким досвідченим лікарем, який завдяки своїм вмінням та новітнім медичним технологіям врятував людині життя та ногу від ампутації. А за чуйне ставлення та організацію роботи всього медичного персоналу- окрема вдячність.
Ірина
29 November 2021
Безмежна вдячність пану Андрію, який, провівши багатогодинну надскладну операцію, не тільки врятував ногу від ампутації, а поставив пацієнта на ноги.Професіонал своєї справи, який застосовує сучасні технології, йде в ногу з часом та 24 години на зв'язку.
Катерина
29 November 2021
Дуже дякую Вам, Андрію Сергійовичу, за високий професіоналізм, чуйність, уважність, доброзичливість та людяність! Ви - лікар з великої букви. Завдяки Вам люди повертаються до звичного життя та найголовніше - повертають віру в медицину! Буду всім рекомендувати Вас як висококваліфікованого спеціаліста!
Елена
19 December 2019
это супер врач! мастер своего дела! Андрей Сергеевич оперировал мою маму. Я очень благодарна за его профессионализм и подход к пациенту. Спасибо огромное!
Бунаас Людмила
14 November 2019
Коли в тебе виникають проблеми зі здоров"ям ти намагаєшся потрапити до лікаря, який "супер-лікар" в своїй області. Чесно)), відгуків не читала, коли вибрала судинного хірурга. Звичайно, в такому випадку дивишся і на вік лікаря, так як стереотипи глибоко сидять в нашій голові і порівняння вік і досвід - ще довго буде нам заважати робити вибір. На сьогодні я зовсім не жалкую, про те, що свій вибір зробила на користь Андрія. Розумний підхід в діагностуванні, рекомендлації -ось що головне для результативного одужання. Дякую. Бунаас Людмила
Светлана
05 November 2019
Хочу поблагодарить Андрея Сергеевича за отзывчивость и профессионализм! Он оперировал мою маму, спасибо Вам огромное! Рекомендую этого Доктора.

Write feedback

Please rate*

Have a question?
Leave your phone number and we will call you back within 5 minutes!
Заказать звонокЗаказать звонок