м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Що таке фотоепіляція?

В гонитві за гладкою та доглянутою шкірою і жінки, і чоловіки часто задаються питанням: який метод епіляції обрати? Адже видалення волосся бритвою приносить деякі незручності. По-перше це займає багато часу, а по-друге – залишає подразнення на шкірі, що є дискомфортним і неестетичним. Для уникнення всіх цих неприємних бонусів, ми рекомендуємо Вам записатися на фотоепіляцію в Сумах.

Фотоепіляція – це один із видів епіляції, апаратна методика, суть якої полягає в світловому впливі на фолікул, внаслідок чого він руйнується. Результатом є випадання волосся. Шкіра залишається гладкою протягом 3-7 років. Це залежить від індивідуальних особливостей організму. Але в середньому, позитивний ефект спостерігається 5 років. До того ж, приємним наслідком проходження повного курсу процедури є омолодження шкіри.

Переваги фотоепіляція в клініці «Еледія» в Сумах

Звернувшись до нашого медцентру для проведення фотоепіляції, ви отримуєте багато переваг:

 • Безпека – ми слідуємо всім новітнім технологіям і тому, наше обладнання володіє лише «корисними» спектрами світла. А багаторічний досвід наших фахівців дозволяє контролювати область впливу, не допускаючи її перегріву.
 • Безболісність – це ще одна перевага, яку ви отримуєте завдяки нашому фотообладнанню. Адже воно володіє вбудованою системою охолодження. Клієнт може відчувати тільки легке тепло, а перегрів тканин виключається.
 • Ефективність – для досягнення максимально результату, потрібно пройти весь курс епіляції. Найбільш ефективним буде проведення фотоепіляції на світлій шкірі з темним або русявим волоссям.
 • Відсутність побічних ефектів – апарат не контактує зі шкірою, що виключає можливі подразнення та запалення.

Підготовка до процедури фотоепіляції

Для ефективності процедури необхідна спеціальна підготовка до неї:

 1. На відміну від підготовки до лазерної епіляції, тут не потрібно голити епільовану ділянку. Волосся повинно бути довжиною 2-3 мм. Якщо ж воно буде більше, ніж потрібно, то фахівець вкоротить машинкою.
 2. Не рекомендується проводити будь-які агресивні процедури за кілька днів перед епіляцією. Це зробить шкіру більш вразливою.
 3. Не рекомендується засмагати, а також використовувати креми для автозасмаги за 10-14 днів до фотоепіляції.
 4. Потрібно обов’язково попередити Вашого косметолога, якщо Ви приймаєте будь-які медикаменти.

Протипоказання до процедури

При наявності чого-небудь з нижчезазначеного, проведення процедури заборонено.

 1. Різні захворювання шкіри.
 2. Прийом антибіотиків.
 3. Повільне згортання крові.
 4. Наявність хронічних захворювань (епілепсія, діабет і ін.).
 5. Вагітність і період лактації.
 6. Варикозне розширення вен.
 7. Захворювання щитовидної залози.
 8. Надмірна чутливість шкіри.

 

Як проходить сама процедура?

Клієнт розташовується на спеціальному кріслі, займає комфортне йому положення. І лікар, і клієнт надягають спеціальні захисні окуляри. Після чого здійснюється проведення фотоепіляції спеціальним апаратом. На завершення процедури на шкіру наноситься заспокійливий засіб з охолоджуючим ефектом. Час проведення залежить від ділянки шкіри.

 

При дотриманні всіх правил підготовки до фотоепіляції, Ваша шкіра скаже Вам дякую. Протягом декількох років вона буде радувати Вас гладкістю і пружністю. Пам’ятайте, що дуже важливо проходження повного курсу та не пропускати процедури! Досконалості немає межі, будьте здоровими та красивими! А фахівці клініки «Еледія» в Сумах з радістю Вам у цьому допоможуть!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок