Україна, м Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00
Якість і безпека Якість і безпека Більше 50% наших пацієнтів звертаються в «ЕЛЕДІЮ» за рекомендаціями своїх рідних або знайомих. Ваша довіра - показник кваліфікованого обслуговування і компетентної допомоги в лікуванні різних хвороб.
Провідні технології Провідні технології Сучасне обладнання для діагностики - одна з наших переваг у порівнянні з іншими клініками в місті Суми. Якісні апарати європейського виробництва і власна діагностична лабораторія дозволяють проводити діагностику швидко і якісно.
Досвідчені фахівці Досвідчені фахівці Лікарі клініки «Еледія» завжди професійно розвиваються та підвищують свою кваліфікацію, використовуючи в своїй практиці ефективні методики лікування різних хвороб.

«Eledia» - ваше здоров'я в руках професіоналів!

Медичний центр «Еледія» - приватна клініка в місті Суми, якій щодня довіряють своє здоров'я тисячі сумчан. Надаючи послуги з 2000 року, ми встигли стати одним з кращих медичних центрів.

Досвідчені фахівці, великий перелік лабораторних, ультразвукових і томографічних досліджень - ось головні складові нашої роботи.

Відповідальний підхід, професіоналізм і увагу до кожного пацієнта ви зможете оцінити з перших хвилин перебування в клініці!

Види діагностики
Консультації лікарів та діагностика проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ. У своїй роботі ми керуємося стандартами діагностики та лікування Міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід.
Лікарі Eledia Висококваліфіковані фахівці, які мають великий практичний досвід роботи в клініці, мають науковими ступенями та власними розробками
Рогова Ольга Миколаївна
Рогова
Ольга Миколаївна
Гастроентеролог
Лікар-гастороентеролог вищої кваліфікаційної категорії, має багаторічний досвід роботи, займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту. Здійснює терапію запальних, інфекційних і вірусних патологій травної системи.
Стаж роботи з 1993 року
Дивитися профіль
Головко Аліна Володимирівна
Головко
Аліна Володимирівна
Пульмонолог, Терапевт
Дивитися профіль
Тарабарова Анна Євгенівна
Тарабарова
Анна Євгенівна
Сімейний лікар
Дивитися профіль
Відгуки клієнтів
Кетина
10 Жовтня 2019
Большое спасибо за хорошую консультацию врачу Бидакову Александру Николаевичу!!!Спасибо за доброе отношение к моему ребенку.
Лена
10 Жовтня 2019
Большое спасибо за оказание квалифицированной, качественной и своевременной помощи!
Отримати консультацію
Замовте безкоштовну консультацію онлайн або зателефонуйте (0542) 700 888, щоб призначити візит.
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок