м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Ангіографія – це докладне дослідження всієї аорти, судин, артерій різних органів та систем на комп’ютерному томографі, що дозволяє оцінити стан кровоносної системи та кровопостачання до різних ділянок. Дане зображення представлене у різних площинах для детального вивчення та попередження патологій та хвороботворних станів.

У медичному центрі «Еледія» у Сумах дана процедура виконується на сучасному та прогресивному томографі з використанням високоякісних препаратів. Лікарі володіють системою знань та навиків проведення та оцінки методу.

У нашій клініці доступні такі обстеження:

 • КТ ангіографія судин головного мозку та шиї (з контрастом).
 • КТ ангіографія всієї аорти з ЕКГ синхронізацією (з контрастом).
 • КТ ангіографія судин однієї області: черевної аорти, грудної аорти, головного мозку, шиї (з контрастом).
 • КТ ангіографія черевної аорти і периферичних артерій нижніх кінцівок (з контрастом).
 • КТ ангіографія верхніх кінцівок (з контрастом).
 • КТ ангіографія легеневих артерій (з контрастом).
 • КТ ангіографія судин нирок (з контрастом).

У Сумах детальну інформацію вам повідомлять наші досвідчені кардіологи з багаторічним досвідом у даній сфері. Для цього не потрібно мати спеціальне направлення – зателефонуйте до кол-центру клініки та запишіться на прийом.

Показання та переваги проведення процедури

КТ ангіографія ефективна при дослідженні аневризмів артерій, станів судин (звуження чи закупорка), що впливають на кровопостачання. КТ судин допомагає обстежити ділянки, які є сприятливими до кровообігу (головний мозок, судини шиї і т.д.). Для дослідження серця виконують коронарну ангіографію серця або коронарографію.

Ангіографія ефективна при наявності таких симптомів:

 • аневризми;
 • звуження чи перекриття судин;
 • тромбози та виявлення тромбів;
 • аномалії у розвитку судин та їх запалення;
 • болі невизначеної природи;
 • травми із наявними пошкодженнями судин, артерій;
 • бляшки в артеріях;
 • в передопераційний період для оцінки судин та ін.

Дані процедури допомагають визначити стан органів, проблеми в їх функціонуванні, підібрати адекватне лікування та запобігти можливі ускладнення.

Підготовка та проведення ангіографії

Обстеження проводиться із використанням контрастної речовини, яка сприяє детальній перевірці судин певної ділянки у багатовимірному форматі. Важливо повідомити своєму лікарю про наявні хвороби нирок, серця чи цукровий діабет для коректної оцінки використання методу. Вам можуть бути запропоновані додаткові дослідження, здача аналізів, ЕКГ.

Потрібно зняти прикраси та за 4 години до початку утриматися від вживання їжі та напоїв.

Пацієнт лягає на спеціальний стіл томографа, а до його вени під’єднується катетер із контрастною речовиною. Інжектор вимірює вміст речовини та регулює її подачу. Після цього лікар переміщається у інший кабінет та слідкує за ходом процедури на екранах монітора. За пацієнтом ведеться нагляд через вікно та переговорний апарат.

Стіл від’їжджає в тунель і починається обстеження за допомогою сканера. Важливо спокійно лежати та не здійснювати жодних рухів, адже це погіршує картинку сприйняття. Людина при цьому не відчує ніякого дискомфорту.

По закінченню сканування пацієнт отримує висновок з можливою консультацією та приписаним планом медичних дій.

Вагомими перевагами проведення КТ ангіографії в клініці «Еледія» є високоточне обладнання, яке фіксує необхідні знімки без зайвого опромінення, контрастна речовина зі всіма сертифікатами та досвідчені лікарі.

Записатися на КТ ангіографію ви можете за телефоном кол-центру клініки.

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок