м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

На щастя, не всім людям потрібна консультація пульмонолога. До цього фахівця звертаються в тому випадку, якщо в дихальній системі організму виявляють патологічні хвороби: запалення легенів, плеврит, астму, хронічний або обструктивний бронхіт. Направляє до пульмонолога зазвичай терапевт або суміжні фахівці, коли якесь захворювання дихальної системи не піддається звичайному лікуванню і вимагає більш глибокої уваги кваліфікованого фахівця.

Чим займається пульмонолог?

Пульмонолог – це лікар, в спектрі компетентності якого лікування патологічних станів дихальних шляхів (верхніх, нижніх і плеври). Лікар шукає причини виникнення захворювань і продумує ефективні способи лікування хвороб: медикаментозне амбулаторне лікування, стаціонарне лікування, фізіотерапевтичні процедури.

Зазвичай до пульмонолога направляють після того, як пацієнт зробить рентген грудної клітини. При виявленні патологічного стану, пацієнту рекомендують відвідати фахівця.

Пульмонолог займається лікуванням таких хвороб:

  • хронічний бронхіт;
  • обструктивний бронхіт;
  • пневмонія (запалення легенів);
  • альвеоліт;
  • бронхіальна астма;
  • плеврит;
  • муковісцидоз;
  • пневмоторакс.

Як бачите, захворювання непересічні. Але якщо ви почули в кабінеті терапевта підозру на одне з них – негайно звертайтеся до пульмонолога! Лікар призначить ряд комплексних діагностичних заходів, які дозволять якнайшвидше визначити тяжкість стану і вжити потрібних заходів. Наприклад, може знадобитися здати аналіз крові або зробити повторний рентген.

Де знайти досвідченого пульмонолога?

Знайти досвідченого пульмонолога в Сумах – велика проблема! Ви можете зіткнутися з величезними чергами і записом на місяць вперед в державних клініках, в той час як ваш стан може вимагати термінових лікувальних дій. Приватна клініка «Еледія» пропонує записатися на консультацію до досвідченого пульмонолога, який зможе надати вам своєчасну допомогу! Зателефонуйте в реєстратуру і запишіться на прийом! Хвороби не вміють чекати!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок