м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Очі – найважливіший орган в людському організмі. Зір дозволяє нам насолоджуватися красою моменту, запам’ятовувати дивовижні місця і картини, щодня отримувати масу нової інформації і повноцінно працювати. Без зору жодна поїздка або подорож не мала б сенсу. За здоров’ям очей потрібно пильно стежити, і кожен тривожний дзвіночок потрібно сприймати як керівництво до дії. При перших скаргах слід записатися на консультацію до окуліста.

З якими скаргами слід звернутися до окуліста?

Почнемо з того, що людям після 40 років слід перевіряти свій зір щорічно. Людям молодого віку – хоча б раз на 3 роки, а дошкільнятам і школярам – раз в 1-2 року. Взявши за правило профілактичні огляди у офтальмолога, ви зможете вберегти себе від розвитку низки хвороб.

Окуліст або офтальмолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб очей. Цей фахівець робить комплексний офтальмологічний огляд, може виписати рецепт на окуляри (якщо є така потреба), призначити лікування і профілактичні процедури.

Які скарги можуть спонукати вас отримати консультацію окуліста?

Найрізноманітніші, серед яких:

  • набрякання повік;
  • свербіж та почервоніння очей;
  • виникнення перед очима точок або ліній;
  • вирячені очі;
  • підвищена сльозоточивість;
  • затуманений зір, зір «через плівку»;
  • виділення з очей (гнійні або слизові);
  • погана видимість вдалину або близько;
  • «куряча сліпота»;
  • звуження зіниць і т.п.

Це одні з найпоширеніших симптомів, але їх набагато більше! Будь-яке неприємне відчуття в очах – це привід відвідати фахівця. Окуліст в Сумах проведе комплексну діагностику, перевірить ваш зір, і, якщо ніяких серйозних проблем не знайдеться, призначить ряд профілактичних процедур при підвищених навантаженнях на зір.

Офтальмолог в «ЕЛЕДІЇ» – максимум сервісу і комфорту!

Консультація окуліста в клініці «Еледія» в Сумах триває близько 20-30 хвилин. За цей час лікар ретельно оглядає ваші очі, перевіряє зір, веде з вами бесіду про ваш ритм життя. Сформувавши повний анамнез, доктор призначає вам ефективні варіанти лікування: від консервативного до хірургічного. Окуліст озвучує всі прогнози лікування і пропонує найбільш ефективні види вирішення  проблем із зором.

Для того щоб записатися на консультацію офтальмолога, вам достатньо зателефонувати в наш медичний центр. Запишіться на потрібний час та звільніть себе від неприємних черг, які часто бувають в державних лікарнях. «Еледія» – клініка, де турбуються про ваше самопочуття і комфорт!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок