м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Що таке масаж? Усі вважають це не більше ніж розслаблюючою процедурою, але насправді масаж часто використовується як один з методів комплексного лікування або профілактики ряду захворювань. У деяких випадках масаж використовують для того, щоб позбутися від напруги в м’язах, поліпшити кровообіг і лімфообіг, а також вплинути на загальний стан шкіри. Ефект процедури залежить від виду і техніки масажу. У клініці «Еледія» в Сумах у вас є можливість скористатися послугами масажиста, перед тим проконсультувавшись з лікарем, і вибравши для себе потрібний різновид масажу

Класичний масаж

Класичний загальний масаж – це масаж, який використовують досить часто в таких випадках: для відновлення після травм і хвороб, для профілактики багатьох захворювань, для підтримки загального тонусу організму. Класичний масаж в Сумах в клініці «Еледія» триває близько 90 хвилин. За цей проміжок часу масажист встигає опрацювати все тіло.

Скільки разів слід відвідувати масажиста, для того щоб отримати максимум користі від процедур? Рекомендовано періодично, раз в 3-4 місяці, проходити курс масажів, а саме – 10-12 разів.

Яких сприятливих змін слід чекати? Покращиться ваше загальне самопочуття, виведуться шлаки, підвищиться імунітет, покращиться стан шкіри, буде відчуватися позитивний вплив на нервову систему (налагодиться режим сну, пройде напруга, нормалізується робота судин).

Скільки коштує класичний масаж? Ціна на масаж в клініці «Еледія» доступна кожному. У розділі «Ціни» ви зможете знайти всю цікаву для вас інформацію.

Розслаблюючий масаж

Розслаблюючий масаж – порятунок для всіх, хто постійно завантажений на роботі, проводить багато часу за комп’ютером або за кермом, страждає від м’язової напруги, головного болю, хронічної втоми і емоційного вигорання. Курс розслаблюючого масажу в деяких випадках призначається терапевтом в профілактичних цілях, а в деяких випадках людина сама може звернутися до масажиста. Розслаблюючий масаж здатний активізувати кровообіг і роботу лімфатичної системи, налагодити обмінні процеси, нормалізувати артеріальний тиск і зняти м’язову тяжкість.

Для того щоб відчути ефективність розслаблюючого масажу, необхідно пройти курс сеансів. Багатьох лякає ціна на масаж в Сумах, але в клініці «Еледія» доступна вартість. Професіоналізм наших масажистів допоможе впоратися вам з проблемами загального самопочуття.

Масаж шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони відноситься до різновиду лікувальних масажів, які використовують як один з методів комплексного лікування і профілактики ряду захворювань: невралгії, остеохондрозу, сколіозу, утворення сольових відкладень і лопаткових спайок. Курс шийно-комірцевого масажу дозволяє впоратися з больовими відчуттями, з головним болем і загальним поганим самопочуттям.

Як робиться масаж шийно-комірцевої зони? Варто зазначити, що даний вид масажу повинен виконувати висококваліфікований фахівець, так як під час процедури здійснюється вплив на активні точки організму. Масаж включає вплив на шию і спину. Його головна мета – ліквідувати больові відчуття в цій області, забезпечити прилив крові до голови.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж – унікальна масажна техніка, яка допомагає вивести всю зайву рідину з тканин організму, зміцнити імунітет, зменшити обсяги тіла, поліпшити кровообіг і стан шкіри. Лімфодренажний масаж в Сумах, ціна на який цілком доступна, краще робити курсами по 10-12 сеансів. Так ви зможете відчути максимум ефекту від процедури.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – один з комплексних методів у боротьбі за струнке тіло. Данна масажна техніка здатна поліпшити кровообіг в проблемних ділянках шкіри, поліпшити лімфообіг. Стан шкіри значно поліпшується, особливо після курсу антицелюлітного масажу в 10-12 сеансів. Вибираєте фахівця, у якого можна було б зробити антицелюлітний масаж? Суми вибирають клініку «Еледія»! У нас тільки компетентний підхід і максимум результатів!

Посттравматичний масаж

Посттравматичний масаж – ефективний засіб, який використовується у відновлювальній терапії після різного роду травм: розтяження суглобів, вивихів, спортивних травм. Мета процедур – забезпечити приплив крові і кисню до травмованого суглобу, органу, сполучної тканини. Це дозволяє швидше відновитися, зменшити больові симптоми, активізувати роботу м’язів. У клініці «Еледія» у вас є можливість записатися на посттравматичний масаж в Сумах.

Рефлексогенний масаж

Рефлексогенний масаж – унікальна техніка впливу на активні біологічні точки, які розташовані на кистях рук, стопах ніг і по всьому тілу. Шляхом механічного впливу на ці точки, стимулюються обмінні процеси в організмі, поліпшується загальне самопочуття, організм очищається від шлаків, підвищується імунітет.

Масаж тригерних точок

Тригерні точки – це ділянки в скелетних м’язах людського організму, які виникають через порушення кровопостачання, перенапруження м’язів. Постійне сидяче положення, порушення постави, сколіоз, згорбленість – все це веде до болю в спині.  Часто симптоми відносять до проявів остеохондрозу, але насправді це може бути утворення тригерних точок.

Сама по собі тригерна точка – це невелике ущільнення, що нагадує горошину, яка з’являється в товщі м’язових тканин. Це ущільнення вкорочує м’язове волокно, що, в свою чергу, викликає біль, порушений кровообіг і кисневе голодування прилеглих тканин.

У клініці «Еледія» у вас є можливість зробити масаж тригерних точок в Сумах і перебороти біль, який так довго вас турбував.

Перелік послуг
Вісцеральний масаж
Дитячий масаж
Класичний лікувальний масаж
Лімфодренажний масаж
Масаж тригерних точок
Міофасциальний реліз
Посттравматичний масаж
Рефлексогенний масаж загальний без стоп
Рефлексогенний масаж стоп
Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок