м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Чиста шкіра – ідеал, до якого прагнуть всі жінки. Вугрові висипання, купероз, зморшки – все це приносить психологічний дискомфорт. У комплексному лікуванні якоїсь дерматологічної проблеми косметолог грає важливу роль, адже його процедури дозволяють досягнути помітних результатів!

Чим займається косметолог? Які процедури він робить?

Косметолог надає процедури догляду за обличчям і тілом клієнта. Всі маніпуляції спрямовані на те, щоб усунути дефекти шкіри і надати їй доглянутого вигляду. Якщо вам потрібен досвідчений косметолог в Сумах – записуйтеся в клініку «Еледія». Наш фахівець має всі потрібні документи, які підтверджують рівень освіти. Ви можете бути на всі 100% впевнені в тому, що послуги вам надає професіонал, а не дилетант.

Якщо ви маєте якісь проблеми, то спочатку потрібно записатися на консультацію косметолога. Спеціаліст оцінить ваш стан шкіри. Також, якщо вас направив дерматолог, потрібно розповісти про захворювання, які ви лікували медикаментозними препаратами. Після консультації косметолог порекомендує вам перелік послуг, які будуть корисні у вашому випадку.

Чи дорого коштують послуги косметолога в місті Суми?

У клініці «Еледія» доступні ціни на всі косметологічні послуги. У вас є можливість спочатку проконсультуватися з фахівцем, озвучити свої побажання і вирішити, які процедури потрібні вам на початковому етапі. Наприклад, можна вважати, що вам потрібна чистка обличчя, але насправді ви можете мати протипоказання. Наш косметолог оцінить стан шкіри і дасть поради щодо догляду і майбутніх процедур. Записуйтеся на консультацію в «ЕЛЕДІЮ» і починайте свій шлях до здорової і красивої шкіри!

Перелік послуг
Чистка обличчя (комбінована, ультразвукова)
Чистка спини
Індивідуальна розробка програми для догляду за типом шкір
Масаж обличчя
Апаратні процедури
Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок