м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Еластографія – одна з нових методик ультразвукових досліджень, що дозволяє за допомогою ультразвукового датчика і колірного кодування передавати більш чітке зображення на екран. Сенс в тому, що всі тканини, в залежності від своєї щільності, кодуються певним кольором.

У чому принцип еластографії? Технологія обстеження полягає в тому, що неоднорідні елементи тканини в організмі людини мають різну щільність. Тобто, одне новоутворення буде більш жорстким, а інше – більш еластичним. Більш жорстка тканина виводиться на екран синім кольором, а більш еластична – червоним або зеленим.

Після проведення даного обстеження, лікар оцінює, наскільки деформовані тканини. Якщо спостерігається висока жорсткість новоутворення, то, швидше за все, ущільнення є злоякісним. Лікар після еластографії призначить вам інші, ще більш детальні, методи діагностики (наприклад, пункційну біопсію).

Чому варто зробити еластографію в клініці «Еледія»?

Інформативність і точність обстеження безпосередньо залежить від професіоналізму лікаря і якості обладнання. У клініці «Еледія» обстеження проводять тільки досвідчені фахівці, а новітнє обладнання дозволяє дати максимально точну інформацію про стан вашого здоров’я.

Чи потрібна спеціальна підготовка до обстеження? Кому необхідно зробити еластографію в Сумах?

Дослідження проходить в тому ж форматі, що і звичайне УЗД. Відрізняється лише колір виведеного зображення на екран, що дозволяє лікарю отримати більше необхідної інформації. У разі, якщо пацієнту необхідно буде зробити еластографію печінки, наприклад, то краще прийти на обстеження натщесерце. Якщо ж пацієнту потрібно зробити еластографію новоутворення в молочних залозах, то спеціальна підготовка не потрібна, але важливо враховувати день менструального циклу (5-7 день циклу).

Спеціальне направлення на еластографію не потрібне.

Зробити обстеження важливо тим пацієнтам, у яких раніше діагностували:

  • хронічні захворювання щитовидної залози;
  • хронічні захворювання печінки, підшлункової залози, нирок;
  • хвороби органів малого таза;
  • мастопатію.

Еластографія – інформативний метод ультразвукової діагностики. Зателефонуйте в клініку «Еледія», щоб дізнатися більше про деталі і записатися на обстеження.

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок