м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Комп’ютерна томографія (КТ) – це сучасний метод діагностики, завдяки якому з’явилася можливість швидко і точно ставити діагнози, а також покращувати якість надання медичної допомоги. Обстеження проводиться за допомогою рентгенівського випромінювання. Але відмінність від звичайного рентгена в тому, що тіло людини пошарово просвічується променями. Тіло пацієнта знаходиться в горизонтальному положенні, а рентгенівський промінь просвічує його з різних сторін. У комп’ютер відправляються знімки з різних ракурсів, і після цього виходить лікар отримує повну картину здоров’я обстежуваного. Чим більше знімків з поперечних зрізів тіла зробить томограф, тим точнішим результат отримає пацієнт.

У клініці «Еледія» в Сумах комп’ютерна томографія робиться на апараті Toshiba Aquilion Prime. Перевага цього апарата в тому, що він дає можливість отримати 160 зрізів за один оборот! Така швидкість і високоточність дозволяє скоротити час на процедуру, а, значить, і забезпечує мінімальне рентгенівське опромінення.

У чому переваги томографії в клініці «Еледія»?

Перш за все, потрібно відзначити апарат, на якому робиться томографія. Ціна в Сумах на обстеження середня, а ось якість – на вищому рівні! Томограф – один з кращих, його часто використовують клініки Європи і Америки.

Явними перевагами апарату є:

  • відмінні робочі характеристики і конструкція;
  • просте і швидке проведення досліджень;
  • висока пропускна здатність системи;
  • максимальний комфорт пацієнта і безшумність роботи;
  • мінімальне променеве навантаження;
  • максимально чіткі зображення.

Опис системи апарату Toshiba Aquilion Prime

Toshiba Aquilion TM PRIME є 4D комп’ютерним томографом, в можливості якого входить проведення динамічних об’ємних досліджень з низькою дозою опромінення. Обстеження дозволяє в лічені хвилини правильно встановити діагноз, а також знайти ряд прихованих проблем. Це стало можливим завдяки використанню 80-рядного детектора високої роздільної здатності з товщиною зрізу 0.5 мм і алгоритму реконструкції coneXact. Система забезпечує отримання 160 зрізів за один оборот. Як наслідок, збільшення дозволу до 310 мікрон, скорочення часу дослідження, скорочення витрат контрастної речовини і збільшення діагностичної достовірності.

Якщо вам потрібно зробити КТ в Сумах, то обирайте обстеження на Aquilion TM PRIME. Він має унікальну здатність виконувати всебічні дослідження, включаючи функціональні дослідження, і зменшує потребу в багаторазових, дублюючих тестах та інвазивних процедурах.

Які можливості у томографа Toshiba Aquilion TM PRIME?

160 зрізовий комп’ютерний томограф володіє найсучаснішим програмним забезпеченням, що дозволяє отримувати зображення будь-яких органів і систем, а також найбільш оптимальною апаратною частиною.

Сиcтема дозволяє забезпечити:

  • динамічне (неспіральне) ізофазне багатозрізове сканування з високою роздільною здатністю;
  • високоякісні дослідження серця і коронарних судин;
  • оцінку морфології серця і функціональних параметрів (скорочувальної здатності міокарда) з кольоровим картуванням в тривимірному режимі в реальному масштабі часу;
  • субтракцію функціональних і морфологічних даних з (3D-CTDSA).

Конструктивні переваги

У Aquilion TM PRIME використані дизайнерські інновації, які дозволяють поліпшити процес сканування для пацієнтів, підвищити зручності використання і безпеки для операторів. В системі адаптовано простоту і зручність позиціонування пацієнтів. Широкий – 78 см отвір гентрі і стіл шириною 47 см забезпечують навіть великим за формами пацієнтам комфортність і спокій під час сканування. Ця конструкція також забезпечує чудовий доступ пацієнтів до лікарів під час інтервенційних процедур.

Як зробити томографію в Сумах?

Для того щоб записатися на томографію в Сумах не потрібно ніяких спеціальних напрямків. Просто зателефонуйте в реєстратуру клініки «Еледія» і запишіться на зручний для вас час! Якщо вас давно турбує прояв небезпечних симптомів у вашому організмі, то не зволікайте! Подбайте про своє здоров’я вже сьогодні.

Приклади обстежень
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок