м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Багато пацієнтів довіряють своє здоров’я остеопатії. За допомогою мануальної терапії можна позбутися багатьох проблем зі спиною, суглобами, м’язами і кістками. Але звернутися до неперевіреного фахівця – найбільша помилка! У клініці «Еледія» для вас працює професійний остеопат. Суми можуть записатися в реєстратурі медичного центру «Еледія» до нього на прийом! Всього кілька сеансів, і ви відчуєте, як до вас повертаються життєві сили й енергія.

Хто такий остеопат, і чим він займається?

Остеопат – це фахівець пальпації. Він робить огляд руками, відчуваючи навіть невеликі зміни в стані суглобів, м’язів, кісток. Остеопат може розповісти вам про проблеми і може провести ефективне лікування суглобів руками.

Огляд у остеопата нагадує ряд спеціальних тестів.

Потрібно виконати певні вказівки:

  • нахилитися;
  • зігнути, розігнути суглоби;
  • підняти, опустити руки, плечі.

Під час цих дій, остеопат оцінює ступінь напруги м’язів, рухливість елементів опорно-рухового апарату. Потім лікар може сам здійснити легку тягу за певну ділянку, щоб оцінити розтягнення. Ще остеопат може попросити зробити осьові навантажувальні тести і тести фасціального натягу. Діагностика у остеопата виявляється досить ефективною, а ряд комплексних заходів щодо усунення неприємних відчуттів приносять відмінні результати!

Що відбувається після діагностики?

Остеопат починає вас лікувати. Так, ось так відразу. Впливаючи руками на точки організму. Лікар здатен зняти м’язовий спазм і напругу, налагодити обмін речовин, підкорегувати роботу лімфатичної системи і кровообігу, надати допомогу в разі зміщення кісткових структур і органів.

Хто може прийти на консультацію до остеопата?

Консультація остеопата в Сумах доступна всім бажаючим. Лікар зробить діагностику вашого організму і зможе знайти явні проблеми, які впливають на самопочуття. Швидше записуйтеся в «ЕЛЕДІЮ», для того щоб поліпшити свій стан здоров’я і зарядитися новою енергією!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок