м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Усі радощі життя втрачають кольори, коли починає хворіти дитина. І якщо це сезонне ГРВІ, з яким малюк стикається кілька разів на рік, то це можна пережити спокійно. Але якщо дитина не встигає вибратися з однієї хвороби, і відразу ж починає хворіти іншою, то все життя нагадує тортури! Педіатри розводять руками, інші лікарі зневірилися шукати причину повторюваних захворювань, санаторно-курортне лікування та зміна клімату не дають ніяких результатів … Чого ж чекати? Вам потрібно швидше записатися на консультацію до дитячого імунолога!

Чим займається дитячий імунолог?

Дитячий імунолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці імунних захворювань у дітей. До його допомоги звертаються тоді, коли педіатр не може встановити причину частих захворювань, та й вузькоспеціалізовані фахівці не можуть дати точної відповіді, чому не піддається лікуванню те чи інше захворювання у малюка.

Консультація дитячого імунолога в Сумах допоможе батькам розібратися в тому, що ж відбувається з їхньою дитиною. Лікар призначить спектр діагностичних методів, які допоможуть розібратися в причинах поганого самопочуття.

З якими симптомами слід звернутися до імунолога в Сумах?

Які симптоми повинні насторожити батьків? Як зрозуміти, що вашому малюкові потрібен імунолог?

Варто звернутися до лікаря, якщо ви помітили такі симптоми:

  • у дитини часто безпричинно підвищується температура і тримається протягом декількох днів;
  • малюк постійно млявий, не хоче грати, має слабкий апетит;
  • у дитини виникають висипання на шкірному покриві, які сверблять і розчісуються малюком;
  • герпес, прояви якого з’являються при найменшій застуді;
  • тонзиліт, який довгий час не проходить навіть після лікування у ЛОРа;
  • постійні розлади травлення, скарги на болі в шлунково-кишковому тракті;
  • респіраторні і простудні захворювання, які часто переслідують вашу дитину;
  • значні відхилення від норми показників загального аналізу крові і т.п.

Звичайно ж, це далеко не всі симптоми, які можуть сигналізувати про необхідність консультації імунолога, але більша частина з них. У клініці «Еледія» в Сумах для вас працює дитячий імунолог, який зможе розібратися в проблемі частих захворювань вашого малюка. Величезна перевага нашого медичного центру – можливість здати всі потрібні аналізи в 1 день і швидко отримати результати!

Відвідувати з дитиною клініку «Еледія», перш за все, комфортно! Ви без черг і зайвих нервів зможете розібратися в питаннях, що так давно тривожать вас. Не втрачайте часу – телефонуйте і записуйтеся прямо зараз!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок