м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Кожній дівчині і жінці важливо знайти хорошого фахівця, якому довіряєш. Так склалося, що гінеколог викликає більше страхів, ніж довіри. Причина тому – напружена атмосфера звичайних клінік, незручні крісла і часто непривітні лікарі. Усе це формує страх, який супроводжує мало не кожен гінекологічний огляд. Суми мають можливість записатися на прийом в приватну клініку «Еледія», де за доступну ціну ви отримаєте максимум комфорту.

Хто такий гінеколог? Скільки разів на рік його потрібно відвідувати?

Гінеколог – лікар, який лікує захворювання жіночої репродуктивної системи. До цього лікаря жінки висувають досить багато вимог, які стосуються не тільки професіоналізму, а й звичайних  людських якостей. І це нормально! У клініці «Еледія» в Сумах для вас працюють справжні професіонали, які роблять жіночий огляд максимально комфортним.

Традиційно гінеколога відвідують 1-2 рази на рік, якщо немає ніяких скарг. Якщо протягом року з’являються якісь неприємні симптоми, то слід негайно записатися на консультацію. До тривожних симптомів, на які слід звернути увагу, відносять:

  • проблеми з менструальним циклом;
  • ущільнення в молочних залозах;
  • поява болючих відчуттів внизу живота;
  • поява специфічних виділень;
  • проблеми з зачаттям.

Слід також розуміти, що при плануванні вагітності відвідати гінеколога теж обов’язково. Важливо здати низку аналізів, які покажуть стан вашого здоров’я на сьогоднішній день.

Чому важливо своєчасно звертатися до гінеколога?

Багато захворювань гінекологічної природи дуже легко «запустити». Нехтуючи регулярним оглядом раз в рік-півроку, ви можете вчасно не виявити прогресуюче захворювання: ерозію шийки матки, кісту яєчника, гормональний збій. Усе це в майбутньому може призвести до незворотніх наслідків, про які ви навіть не замислюєтеся.

Не потрібно боятися відвідувати лікаря! Консультація гінеколога в Сумах, в «ЕЛЕДІЇ», доведе вам, що все гінекологічні обстеження можуть бути комфортними. Наявність власної діагностичної лабораторії дозволяє швидко провести обстеження. У нас можна здати кров на гормони, зробити УЗД малого тазу. Вам не потрібно бігати з клініки в клініку! В «ЕЛЕДІЇ» є все для зручних обстежень і лікування.

Жінки, збережіть своє здоров’я! Від цього залежить здоров’я ваших дітей!

Лікарі
Корисна інформація
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок