м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Єгорова Людмила Володимирівна

Гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Доктор має багаторічний досвід роботи, займається питаннями акушерства і гінекології, профілактикою і лікуванням гінекологічної патології.
Стаж роботи з 1988 року
Запис Online
Єгорова Людмила Володимирівна

Освіта:

  • Івано-Франківський національний медичний університет (ІФГМУ)
Відгуки про лікаря (4)
Світлана
23 Листопада 2023
Шановна Людмила Володимирівна! Я б хотіла висловити щиру вдячність за Вашу надзвичайну турботу та професіоналізм, які Ви продемонстрували під час супроводу моєї вагітності та прийому пологів. Ваша уважність до кожної деталі, тепло, увага та відданість роботі вселяють довіру та повагу до Вас. Ваші навички, досвід та турбота допомогли зробити цей період моєї вагітності більш спокійним і комфортним. Ви виявили величезну емпатію та професіоналізм у найскладніших ситуаціях, що надзвичайно важливо і цінно для мене, та мого чоловіка! Дякуємо Вам за дбайливість, підтримку та відданість своїй професії. Ви - приклад виняткового лікаря, і Ваш внесок у життя кожного пацієнта, включаючи мене, є безцінним! Ще раз дякую за Вашу безцінну підтримку під час цього важливого життєвого етапу. Ваша робота - це справжня благодать для всіх, хто потрапляє під вашу опіку. Ваша робота має величезне значення для багатьох людей, і я вдячна, що мала можливість отримати Вашу допомогу! Міцного Вам здоров’я та мирного неба над головою!
Оксана
19 Лютого 2021
Самый лучший доктор с которым меня свела судьба!!! Побольше бы таких специалистов и на роды можно как на праздник))) Действительно профессионал своего дела!!!
Наталья
06 Лютого 2021
Людмила Владимировна отличный врач!!! При первой беременности она меня наблюдала в патологии беременных, и мои роды тоже были на её смене; благодаря её професионализму мои тяжелые роды прошли с минимальными повреждениями для меня и без повреждений для ребенка. Большое Вам спасибо, Людмила Владимировна! Моему сыну уже 23 года, но я Вас до сих пор вспоминаю с благодарностью в сердце!
Алина
06 Листопада 2020
Специалист от Бога!!! ЛЮДМИЛА ВЛАДИМИРОВНА замечательный доктор, БОЛЬШОЕ СПАСИБО ей за то что она в свое время спасла меня и моего долгожданного первенца- сыночка!!! ДАЙ БОГ ЛЮДМИЛЕ ВЛАДИМИРОВНЕ КРЕПКОГО КРЕПКОГО ЗДОРОВЬЯ!!!!! Советую специалист высшей категории.👍👍👍😊😊😊

Написати відгук

Please rate*

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Заказать звонокЗаказать звонок