м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Педіатр – це «дитячий» лікар первинної ланки. Його відвідують при виникненні «простуди», респіраторних захворювань, при наявності скарг на дитяче самопочуття. Компетентний доктор не тільки призначає лікування, яке позбавить дитину від неприємних симптомів, а й назначає ряд діагностичних процедур, дає направлення до профільних фахівців, контролює норми розвитку найменших пацієнтів до року.

Педіатри клініки «Еледія» в місті Суми – справжні професіонали, для яких дитяче здоров’я – це найвища цінність. Досвід та здобуті необхідні знання у цій галузі дозволяють їм на високому рівні не тільки діагностувати хвороби та призначати лікування, а й стати для своїх пацієнтів справжнім другом, викликати до себе довіру та повагу, щоб майбутні прийоми проходили в приємній атмосфері без страху.

Що входить в обов’язки педіатра?

  • огляд дитини;
  • вивчення його норм розвитку;
  • своєчасне виявлення патологічних станів дитячого організму;
  • огляд перед вакцинацією;
  • видача направлень на діагностичні процедури (УЗД, рентген, ЕКГ);
  • видача направлень на лабораторно-інструментальні дослідження (аналізи крові, сечі, калу);
  • видача довідок для відвідування басейну і т.д.

Як проходить консультація педіатра в Сумах?

На прийомі лікар зазвичай задає батькам ряд питань, на які варто чесно відповідати і вже після цього переходить до огляду дитини. Якщо це малюки до року, то педіатр щомісяця робити заміри його зросту і ваги, пальпує животик, прослуховує серце, дивиться горло, якщо є така необхідність.

Якщо звертається дитина старша за віком, то доктор займається вивченням скарг та пошуком причин, внаслідок яких погіршилось самопочуття чи розвинулися симптоми певного захворювання. Педіатр може прослухати легені, дати дитині термометр для вимірювання температури, подивитися горло, виміряти тиск і т.д.

Після збору скарг, картини захворювання, лікар призначає або лікування, або ряд діагностичних процедур (все залежить від мети візиту).

Як часто потрібно відвідувати педіатра?

Для малюків до року огляд повинен здійснюватися раз на місяць – це  допоможе відстежити всі зміни організму і своєчасно вжити заходів при виявленні патологічних станів.

Після року огляд педіатра перестає носити регулярний характер. До лікаря слід ходити на консультації тільки в разі потреби: погане самопочуття, майбутня вакцинація, довідка в басейн / дитячий садок / дитячий табір.

Декларація з лікарем медичного центру «Еледія»

Згідно закону України усі пацієнти від народження мають право на обрання сімейного лікаря, який стежитиме за станом здоров’я та при необхідності надавати направлення до профільних  спеціалістів, відвідувати яких можна безкоштовно. У іншому разі усі такі візити будуть платними. Ви можете обрати лікаря як державної, так і приватної клініки, не прив’язуючись до місця вашої реєстрації.

Даний фахівець «веде» пацієнта до 18 років, знайомий із картою його хвороб та звернень, має цілісну картинку розвитку дитячого організму, слідкує за виконанням планових відвідувань (огляд малюків, проведення щеплень) та є свого роду «менеджером», який за наявністю потреби чи симптомів направить до відповідного доктора (особливо коли ви не знаєте, до кого саме потрібно звертатися за кваліфікованою допомогою).

Напевно, кожна мама стикалася з тим, що відвідування міських державних закладів завдає чимало дискомфорту як малюкові, так і їй. Якщо ви ще не обрали чи бажаєте змінити свого «сімейного», раді вітати вас в нашій приватній клініці.

Відвідати лікаря без черги та очікування, отримати професійну консультацію і допомогу найвищого рівня та підписати декларацію в нашому медичному центрі – просто, потрібно лише:

  • записатися по телефону чи очно в реєстратурі на зручний для вас час до педіатра;
  • взяти з собою на прийом паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини;
  • назвати свій номер телефону.

І будьте певні – наш фахівець знайде спільну мову навіть з найменшим пацієнтом!

Лікарі
Корисна інформація
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок