м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Імунна система – наш природний бар’єр, який дозволяє захищати організм від багатьох захворювань. Але часто в її роботі відбуваються збої. Людина постійно лікує якусь хворобу, що виникає знову і знову. І замість того, щоб розібратися в причинах, люди частіш за все лікують наслідки. Консультація імунолога в багатьох випадках здатна розібратися в захворюваннях, які часто повторюються.

Хто такий імунолог,  коли до нього слід звертатися?

Імунолог – це лікар, який займається вивченням стану імунітету пацієнта, пропонує ряд комплексних заходів щодо його зміцнення, шукає способи лікування «вогнища» патологічних станів.

Причинами, через які варто звернутися до імунолога, є наступні:

  • часті застуди, ГРВІ, захворювання дихальних шляхів;
  • постійні загострення хронічних захворювань;
  • підвищена температура від 37 градусів, яка тримається протягом декількох тижнів;
  • інфекційно-запальні захворювання, які знаходяться в хронічній стадії;
  • імунні порушення при онкології.

Звичайно ж, визначити низку захворювань неможливо без комплексного обстеження. Імунолог призначить вам діагностичні заходи: УЗД, томографію, аналізи крові.

Де знайти досвідченого імунолога в Сумах? В «ЕЛЕДІЇ»!

Якщо у вас виникли вищевказані симптоми, не зайвим буде записатися на консультацію імунолога. Фахівець допоможе розібратися в причинах виникнення хвороб, що повторюються,  вивчити їх специфіку. Імунолог призначить потрібні діагностичні методи, які зможуть дати детальну інформацію щодо вашого здоров’я.

Лікувати щомісяця ГРВІ – не вихід! Вихід – знайти причину застуд, що часто повторюються. Записуйтеся на консультацію імунолога в Сумах, щоб розібратися в причинах свого поганого самопочуття. «Еледія» – ваш вірний помічник у боротьбі з різними захворюваннями!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок