м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Зберегти здоров’я своїх дітей, захистивши їх від небезпечних захворювань, – обов’язок кожного з батьків. На щастя, сьогодні є можливість вакцинувати дитину. Зробити щеплення – значить уберегти малюка від зараження інфекційними захворюваннями, або хоча б послабити симптоми прояву хвороб. Вакцина допомагає сформувати в дитячому організмі специфічний імунітет проти захворювання. Слід розуміти, що, відмовляючись від вакцинації, батьки відмовляються від захисту своєї дитини, піддаючи його небезпечним інфекціям, які можуть принести ускладнення.

5 незаперечних переваг, які дає вакцинація

1. Щеплення захищає від небезпечних інфекцій навіть найменших. Коли малюк хворіє бронхітом, то мама картає себе за те, що не змогла вберегти дитину від такого складного захворювання. Але тільки на секунду уявіть, що ваша дитина захворіла на коклюш. А на дифтерію? Про те, як важко протікають ці захворювання, і говорити не варто. А вже про наслідки краще і не читати! Чи потрібно штовхати всю сім’ю на ризики? Або краще своєчасно вакцинувати малюка?

2. Навіть якщо дитина захворіла, то захворювання буде протікати легше. Так, щеплення – це не гарантія 100% успіху. Дитина дійсно може захворіти, але антитіла, отримані з вакциною, будуть нейтралізувати хвороботворні мікроорганізми. Це дозволить легше перенести інфекцію і убезпечить дитину від ускладнень.

3. Регулярна вакцинація населення сприяє запобіганню епідемій. Нещодавні спалахи кору – наслідок відмови від вакцинації. Здавалося б, ця хвороба залишилася далеко в минулому, але, як бачимо, вона прогресує. Щоб уберегти дитину – вакцинуйте її.

4. Своєчасна вакцинація в дитинстві допоможе запобігти проблем, які можуть виникнути в дорослому віці. Якщо ви не вакцинуєте дитину в дитинстві від епідпаротиту та краснухи, то в разі зараження в дорослому віці ці захворювання будуть переноситися набагато важче. А якщо свинкою, краснухою або вітрянкою заразиться ваша донька під час вагітності, то існує загроза того, що дитина народиться з важкими вродженими вадами розвитку.

5. Регулярні проби Манту дозволяють виявити інфікування туберкульозом на ранніх етапах і запобігти його розвитку.

Які потрібно зробити дитині щеплення в Сумах?

Обов’язковими для дитини є щеплення від таких хвороб:

 • гепатит В;
 • коклюш, дифтерія, правець (АКДС);
 • поліомієліт;
 • кір, краснуха, паротит (КПК);
 • туберкульоз (БЦЖ, БЦЖ-М);
 • гемофільна інфекція (HIB).

Крім цього, дитину можна за бажанням вакцинувати від грипу, вітрянки. Якщо у дитини протипоказання до щеплень відсутні, то педіатр радить батькам дотримуватися календаря вакцинації і робити всі щеплення вчасно. Перед вакциною необхідно пройти огляд у педіатра, а також здати загальний аналіз крові дитині і сечі.

Якими вакцинами робляться щеплення в клініці «Еледія» в Сумах?

У нашому медичному центрі проводиться вакцинація сертифікованими європейськими вакцинами, які добре зарекомендували себе в ході численних досліджень.

Зокрема, у вас є можливість:

 • зробити щеплення АКДС вакциною «Інфанрікс – IPV» (Тетраксім) в Сумах;
 • зробити щеплення АКДС «Инфанрикс – Гекса» (Гексаксім), Бельгія;
 • зробити щеплення АДС (правець, дифтерія, коклюш) вакциною «Бустрікс»;
 • зробити щеплення від поліомієліту в Сумах вакциною «Імовакс Поліо» і т.п.

Інформацію стосовно наявності вакцин ви завжди зможете уточнити по телефону в реєстратурі клініки «Еледія».

Як підготувати дитину до щеплення?

Нерідко мами бояться ускладнень після щеплення. Турбуватися не варто, якщо ви вибираєте сертифіковану вакцину і дотримуєтеся правил перед вакцинацією.

Ці правила запам’ятати нескладно:

 • намагайтеся перед вакцинацією уберегти дитину від зараження респіраторними інфекціями. Для цього не відвідуйте місця великого скупчення людей, дитячі кімнати, подбайте про те, щоб малюк не переохолоджувався;
 • перед вакцинацією необхідно здати загальний аналіз крові і сечі, щоб переконатися, що в організмі дитини не відбувається ніяких запальних процесів;
 • в день щеплення важливо відвідати педіатра, який підтвердить, що на момент вакцинації з дитиною все добре.

Ці прості правила допоможуть вберегти малюка від можливих ускладнень.

Як проходить вакцинація в клініці «Еледія» в Сумах?

Уточнивши за телефоном в реєстратурі наявність вакцини, ви приходите з малюком на призначений час до педіатра. Доктор оглядає дитину, знайомиться з результатами аналізів, і якщо ніяких проблем зі здоров’ям не виявлено – дозволяється вакцинація. Після цього медсестра робить щеплення малюку.

У клініці «Еледія» дбають про те, щоб вакцинація не мала ніяких наслідків, тому використовуються лише перевірені європейські вакцини. А медичний персонал, в свою чергу, забезпечує максимум уваги.

Корисна інформація
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок