м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Якби всі ГРВІ та застуди проходили безслідно, то черг до ЛОРа ніколи не було. Але на практиці мало не в 80% випадків легке, на перший погляд, респіраторне захворювання перетікає в гайморит, отит або фарингіт. Ці стани вже вимагають більш відповідального лікування, а призначає це лікування дитячий отоларинголог.

Дитячий отоларинголог – це фахівець, який діагностує захворювання вух, носа і горла, призначає лікування та профілактику. Лікар контролює ступінь тяжкості хвороби, може призначати не тільки медикаментозні препарати, а й фізіотерапевтичні процедури, які допомагають швидше прийти до одужання.

З якими симптомами слід записати дитину до отоларинголога в Сумах?

Дитячий ЛОР може прийняти вас навіть з мінімальними ознаками застуди. Він зробить отоларингічний огляд, перевірить, чи немає у дитини запалення вух, чи все в порядку з мигдалинами й аденоїдами.

Але особливої ​​уваги вимагають тривожні симптоми, з якими обов’язково потрібно записатися на консультацію до дитячого отоларинголога:

  • довгий нежить, першіння в горлі у дитини, що не проходять більше тижня-двох після одужання від ГРВІ;
  • постійна закладеність носа;
  • скарги на швидку стомлюваність;
  • кровотечі з носа, які носять регулярний характер;
  • скарги на біль в районі лобних або бічних носових пазух;
  • слизові виділення з носа жовтого або зеленого кольору;
  • скарги на шум у вухах;
  • скарги на болі при ковтанні;
  • гнійники на мигдалинах і т.п.

Чи потрібно направлення від педіатра для консультації у дитячого отоларинголога в Сумах?

Не варто ігнорувати поради педіатра, коли лікар радить вам відвідати ЛОРа. Але і чекати письмового направлення до отоларинголога від педіатра, якщо бачите вищевказані симптоми, не варто! Телефонуйте клініку «Еледія» і записуйтеся на консультацію без направлення від педіатра. У нас регулярно приймає дитячий ЛОР! Суми можуть без черг відвідати зі своїм малюком нашу клініку, щоб розібратися в неприємних проявах тривожних симптомів.

Клініка «Еледія» піклується про ваше здоров’я і здоров’я ваших малюків. Поспішайте зателефонувати і зайняти зручний час для візиту до лікаря!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок