м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Підвищена збудливість, погіршення поведінки, порушення сну – все це стає приводом відвідати дитячого невролога. Дитячий невролог – це фахівець, який діагностує, призначає лікування і займається профілактикою захворювань, які пов’язані з функціональними порушеннями в роботі нервової системи у дітей.

Коли звертаються до дитячого невропатолога?

Дитячий невролог, як і педіатр, займається здоров’ям малюка з його перших днів життя. Нерідко діти отримують родові травми або мають неврологічні проблеми, які сформувалися ще в утробному розвитку. Плановий огляд дитячого невролога здійснюється на першому році життя 4 рази: в 3 місяці, в півроку, в 9 місяців, у рік. Якщо лікаря щось насторожує під час консультації, то він може назначити зробити УЗД головного мозку, УЗД тазобедрених суглобів і т.п.

Однак якщо виникають якісь скарги, що на ваш погляд, і погляд педіатра, потребують уваги невролога, то на консультацію можна записатися позапланово, не чекаючи планового огляду.

Записатися до дитячого невролога в Сумах необхідно, якщо:

  • новонароджений має проблеми із засинанням і сном;
  • малюк грудного віку часто відригує;
  • ви помічаєте у дитини тремор підборіддя, ручок або ніжок;
  • малюк стає на пальчики при ходьбі, а не повністю на стопу;
  • у дитини виникають судоми при підвищенні температури тіла;
  • в школі малюк дуже неуважний, не може зосередитися;
  • у дитини виникають проблеми зі спілкуванням з дітьми свого віку;
  • малюк серйозно відстає від шкільної програми;
  • дитина скаржиться на головні болі і стомлюваність.

Як записатися до дитячого невролога в Сумах?

Зазвичай для позапланової консультації цього фахівця потрібно направлення від педіатра. Але в клініці «Еледія» приймає приватний дитячий невролог. Суми можуть записатися на консультацію в будь-який зручний час без направлення педіатра. Просто зателефонуйте в реєстратуру медичного центру і запишіться на зручний для вас час! Доктор зробить огляд вашого малюка, і при необхідності призначить всі потрібні діагностичні методи дослідження.

Щастя – це коли дитина здорова! Подбайте з раннього дитинства про те, щоб малюк був оточений увагою, ласкою, турботою. І щоб стан його здоров’я не приніс йому проблем в майбутньому!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок