м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Родимка – родзинка вашої зовнішності або потенційна небезпека? Багато людей навіть не замислюється над тим, що вроджені або новоутворені на тілі вони можуть бути як абсолютно безпечними, так і приводити до меланоми та раку. Саме тому важливо контролювати розміри, колір та їх форму.

Дерматоскопія – один з кращих способів регулярного контролю шкірних новоутворень. Простота, доступність і безболісність – ось основні переваги процедури.

Як проходить процедура дерматоскопії?

Це обстеження проводиться за допомогою медичного приладу під назвою «дерматоскоп». Власне, завдяки йому воно і отримало свою назву. Даний метод безконтактної діагностики дозволяє на ранніх етапах перевірити родимку, обстежити новоутворення на предмет їх небезпеки для людського організму, виявити їх характер за параметрами форми та кольору, не пошкоджуючи шкірного покрову, та сприяє ранній діагностиці небезпечного захворювання – меланоми.

Усі необхідні маніпуляції виконує лікар-дерматолог. Під час прийому він проводить огляд родимок і за допомогою приладу уважно вивчає їх характеристики. Збільшене зображення до 10-20 разів сприяє детальному розгляду шарів шкіри та форм новоутворень. Мета даної процедури – виявити рак на початку свого розвитку та попередити подальший негативний вплив на організм.

За наступними характеристиками лікар визначає наявність та рівень небезпеки:

  • зміна пігментації;
  • колір забарвлення та його рівномірність;
  • структура;
  • збільшення розміру;
  • наявність лущення, ущільнення та тріщин;

Після проведеного обстеження доктор робить свій висновок. У разі, якщо родимка виявилася небезпечною, дерматолог розповість пацієнту про подальші дії. Це може бути здача певних аналізів і консультація онкохірурга з подальшим видаленням новоутворення лазером.

Показання до проведення дерматоскопії:

  • зміна кольору, форми, текстури, асиметрії та інших ознак родимки;
  • поява нової родимки;
  • травмування новоутворення;
  • якщо рідні хворіли на меланому.

Ця процедура є абсолютно нешкідливою і безболісною та триває всього півгодини. МОЗ рекомендує робити її кожній людині, котра має родимки, 1 раз на рік: як дітям, так і дорослим.

Важливо пам’ятати, що своєчасна діагностика на ранній стадії дозволяє уникнути розвитку захворювання.

Скільки ж коштує дерматоскопія в Сумах?

Ціна на її проведення доступна кожному. Ми подбали про те, щоб надати нашим пацієнтам клініки «Еледія» необхідні умови для детального обстеження та ефективного лікування новоутворень. Відповідні кабінети оснащені технологічним обладнанням європейського рівня, яке дозволяє точно і якісно вплинути на позитивну динаміку вашої «родзинки». Наші лікарі розвіють усі ваші сумніви стосовно здоров’я, а в разі виявлення проблем – дадуть детальний алгоритм подальших дій! Пройти усі необхідні кроки – означає уберегти себе від страшних наслідків, які можуть переслідувати вас в майбутньому!

Лікарі
Корисна інформація
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок