м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Сьогодні захворювання грудей у ​​жінок і патології молочних залоз – досить поширене явище. Нерідко прекрасна половина людства не звертає увагу на маленькі ущільнення, постійно відтягує візит до мамолога, нехтує УЗД молочних залоз. А потім жінки стикаються з неякісними новоутвореннями, що вимагають оперативного втручання. Для того щоб захистити себе від неприємностей у майбутньому, необхідно хоча б раз на рік відвідувати мамолога.

Хто такий мамолог?

Мамолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань грудей. Записатися на консультацію до мамолога можна і без скарг, для того щоб перевірити стан молочних залоз. Однак найчастіше до фахівця потрапляють жінки, яких направляють лікарі суміжних спеціальностей (гінекологи, хірурги, терапевти), або жінки, які мають скарги.

Симптоми, які вимагають уваги мамолога:

  • больові відчуття в молочних залозах;
  • специфічні ущільнення, яких ви не відчували раніше;
  • виділення із сосків, якщо ви не вагітні, не годуєте грудьми;
  • біль в пахвових западинах і біля них;
  • біль при годуванні груддю, ущільнення, температура, тріщини сосків.

Які захворювання лікує мамолог?

Мамолог в Сумах займається діагностикою та лікуванням таких захворювань:

  • кісти молочних залоз;
  • пухлини молочних залоз (доброякісні та злоякісні);
  • порушення гормонального балансу в організмі, що призводить до появи мастопатії, фіброзно-кістозної хвороби;
  • вроджені захворювання молочних залоз;
  • захворювання запального характеру, такі як мастит;

Як часто потрібно відвідувати мамолога?

До 30 років зовсім не обов’язково часто відвідувати мамолога, якщо вас нічого не турбує. Одніє консультації в рік буде цілком достатньо. Звичайно ж, якщо ви виявили у себе один із симптомів – не втрачайте часу і записуйтеся на консультацію. Після 30 років до мамолога потрібно буде ходити регулярно – 1 раз в рік. Але важливо ще робити УЗД молочних залоз в Сумах і мамографію (теж хоча б 1 раз на рік). Жінкам, у яких були діагностовані захворювання молочних залоз, необхідно буде відвідувати фахівця 1 раз в півроку.

Консультація мамолога в Сумах доступна в клініці «Еледія». Запишіться на прийом в реєстратурі нашого медичного центру в зручний для вас час, щоб подбати про своє жіноче здоров’я! Бережіть себе, адже новоутворення в грудях часто з’являються і прогресують безсимптомно!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок