м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Сучасні реалії диктують свої правила – активний життєвий ритм, безліч справ і відсутність часу на довготривале відновлення чи випадання із ритму. Якщо хвороба застала вас зненацька та застосування пероральних препаратів має повільну дію, зовсім не допомагає чи протипоказано із-за проблем із ШКТ чи інших нюансів, вам можуть бути призначені уколи внутрішньом’язово, крапельниці чи інші спеціальні заходи.

Маніпуляційний кабінет медичного центру «Еледія» в Сумах пропонує своїм пацієнтам послуги медичних працівників, які мають освіту та досвід з проведення відповідних процедур, таких як:

Дані ін’єкції, крапельниці, уколи дозволяють введеному препарату засвоюватися швидко та ефективно, щоб ваше лікування протікало краще та в коротші терміни. Якщо постає питання «Де поставити крапельницю», не потрібно впадати в паніку – вам потрібна людина зі спеціальною освітою на навичками, яка може обережно та правильно вставити спеціальну систему – медична сестра.

Для проведення процедур потрібне направлення від лікаря нашого медичного центру або іншої клініки.

Чому проводити маніпуляції в медичному центрі «Еледія» безпечно?

Для того, щоб процедура пройшла безболісно та дала необхідні результати, потрібно правильно розрахувати кількість препарату, вставити голку в потрібне місце, під потрібним тиском та кутом, ні в якому разі не захопивши повітря, не занісши небажаних вірусів чи грибків, аби не спричинити ускладнень та не збільшити термін лікування. Ми дбаємо про ваше здоров’я, яке являється для нас найбільшою цінністю.

Обравши нашу клініку, ви можете бути впевнені в таких моментах:

  • Приміщення проходить усі антисептичні заходи за розкладом декілька разів протягом дня.
  • Шприці, голки, системи тільки одноразові та відкриваються безпосередньо при пацієнтові. Ми забезпечені стерильними серветками, бинтами для вашої безпеки.
  • Спеціалісти володіють необхідними знаннями та досвідом у проведенні необхідних заходів, користуються одноразовими гумовими рукавичками.
  • Приємна атмосфера, ввічливе обслуговування та обережне ставлення до кожного.
  • Якщо окрім маніпуляцій вам потрібно відвідати додатково лікаря, здати певні аналізи чи пройти обстеження – увесь комплекс доступний у стінах медичного центру «Еледія». Досвідчені фахівці, сучасне обладнання та бажання лікувати і допомагати – найкраще для наших пацієнтів.

Дізнатися ціни на процедури та інші послуги і консультації лікарів можна на нашому сайті, у менеджерів на ресепшені чи по вказаному номеру телефону.  Наша клініка – це місце, де вам завжди допоможуть! Будьте здорові!

Перелік послуг
Внутрішньовенні ін'єкції
Внутрішньом'язові ін'єкції
Підшкірні ін'єкції
Установка системи для внутрішньовенних крапельних маніпуляцій
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок