м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Комп’ютерна коронарографія – це неінвазивна процедура, яка дозволяє визначити стан серця та артерій з високою точністю та за короткий час. Її особливістю є відсутність ускладнень після маніпуляції, незначний променевий вплив, вагома оцінка органів грудної порожнини та показ коронарних судин у 3D розрізі.

Можливості коронарографії

Зауважимо, що вірно оцінити доцільність дослідження за допомогою даного методу може тільки лікар. Кардіологи клініки «Еледія» в Сумах обо’язково мають вивчити скарги та симптоми, які вас турбують та на основі вивчених даних призначати ті обстеження, які будуть ефективні в даному випадку. Своєчасне звернення до спеціаліста та вірно складений план медичних дій покращать стан життя та забезпечать швидше одужання.

Показання до проведення коронарографії:

 • звуження коронарних артерій та ризик виникнення ішемічної хвороби серця;
 • виникнення стенокардії після неоднозначних показників УЗД, ЕКГ, спеціальних тестів;
 • гострі та атипові болі за грудною порожниною, природа яких не визначена;
 • дослідження видів коронарних артерій перед операцією на серці чи інших органах;
 • аневризми та зміни коронарних артерій;
 • інфаркт міокарда чи інші хвороби, які потребують спостереження;
 • порушення у роботі сердечного ритму, які позначаються задишкою, некомфортними відчуттями та ін.;
 • визначення стану коронарних шунтів та стентів.

КТ серця є сучасною розробкою, яка дозволяє побачити обширну картинку станів в розрізі та спостерігати, визначати та попереджати зміни у майбутньому. У Сумах в клініці «Еледія» ви можете зробити коронарографію за доступною ціною та проконсультуватися з нашим спеціалістом, який повідомить про формат проведення процедури, підготовку та відповість на усі ваші питання.

Коронарографія досліджує:

 • ступінь звуження вінцевих артерій та їх прохідність;
 • вигляд коронарних артерій;
 • вид порожнин легень, серця, міокарда;
 • клапанний апарат;
 • зміни у грудній аорті (на наявність атеросклеротичних бляшок), венах і т. д.

Методика проведення процедури

Даний метод обстеження дозволяє визначити хвороботворні стани, попередити виявлення складних патологій, визначити чи скорегувати план лікувальних дій та зберегти ваше здоров’я та відмінне самопочуття.  

Перед проведенням процедури пацієнт має прийняти перорально лікарські медикаменти, які знижують частотність серцевих скорочень. Пацієнту в периферичну вену спеціаліст вставляє катетер, через який прямуватиме контрастна речовина з місткістю йоду. Впродовж декількох сердечних ритмів апарат фіксує необхідні дані. Діагностика відбувається на сучасному комп’ютерному томографі, що одночасно синхронізується із методом ЕКГ для одержання більш чітких зображень серця та вінцевих артерій в період діастоли.

Отримані зображення в різних площинах та розрізах дозволяють розглянути серце в різних проекціях. Після проведення методу ви отримаєте результати та зможете проконсультуватися з кардіологом щодо наступних дій та плану лікування, якщо це потрібно. Більш докладно вам повідомить спеціаліст.

Подбайте про своє здоров’я та вчасно звертайтеся до лікарів! Сучасна медицина при своєчасному зверненні робить дива – швидке одужання та відмінне самопочуття!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок