м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Онкоскринінг КТспеціальний метод обстеження організму за допомогою комп’ютерного томографа і використання контрастної речовини. Завдяки отриманому об’ємному цифровому зображенню можливо виявити новоутворення найменшого розміру ще до появи неприємних симптомів. Це значно збільшує шанси пацієнтів на повне виліковування – на ранній стадії рак можна подолати у 90% випадків.

Дану процедуру рекомендуємо виконувати і для діагностики метастаз – для детального вивчення вогнищ захворювання.

Проведення онкоскринінгу КТ з контрастом у клініці «Еледія» у Сумах

Ми піклуємося про наших пацієнтів! Для нас важлива рання та ефективна діагностика хвороби, тому за рішенням провідних спеціалістів було придбано сучасний 4D комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion тм PRIME, можливості якого сприяють проведенню динамічних та об’ємних досліджень. За рахунок точності сканування зрізів при низькій дозі опромінення та високій пропускній здатності механізму наш найкращий онколог міста швидко і точно поставить діагноз, що значно покращує якість надання медичної допомоги. Для детальнішого обстеження ми використовуємо німецьку контрастну речовину Bayer, яка відзначається високими якісними показниками.

У нашому медичному центрі ви можете зробити онкоскринінг КТ таких відділів:

 • головного мозку;
 • м’яких тканин шиї;
 • органів грудної черевини;
 • органів черевної порожнини;
 • органів тазу.

Для детального дослідження стану організму на всіх рівнях радимо пройти онкоскринінгові дообстеження:

 • загальний та біохімічний аналізи крові;
 • УЗД органів черевної порожнини;
 • УЗД щитовидної залози;
 • УЗД молочних залоз та малого тазу – для жінок;
 • колоноскопія;
 • аналіз на онкомаркери.

За наявністю симптомів чи аналізу хвороби лікар може додатково призначити вам ряд процедур.

Кому потрібно проходити онкоскринінг КТ

Дана процедура можлива як в цілях профілактики 1 раз на рік-півтора, так і з метою діагностування раку та його наслідків для організму.

Показання до КТ діагностики:

 • люди з генетичною схильністю до захворювання (якщо є рідні, у кого діагностували рак);
 • наявність новоутворень на тілі чи внутрішніх органах – кіст чи гемангіом;
 • пацієнти, віком від 35 років. За даними статистики такі люди мають більший ризик розвитку неприємного захворювання;
 • шкідливі звички, неправильне харчування, часті стреси.

Якщо у вас з’явилися неприємні симптоми, такі як різка втрата маси тіла, регулярна втомлюваність та сонливість, загальна слабкість чи ви виявили в себе новоутворення візуально – їх не можна ігнорувати! Зверніться до лікаря! Професіонали нашої клініки нададуть вам відповідну допомогу та скерують до подальших дій.

Як проходить процедура КТ

Ми маємо сучасне технологічне обладнання, щоб ви були впевнені у якості та точності дослідження. Пацієнту вводять спеціальну контрастну речовину у вену, яка накопичується в новоутвореннях, що робить їх більш помітними. Виводиться вона природнім способом із організму.

Варто правильно підготуватися до скринінгу, тому уважно слідуйте призначенням лікаря. Якщо ви страждаєте на ниркову недостатність, цукровий діабет, маєте проблеми із щитовидною залозою, повідомте про це спеціалісту, адже таким пацієнтам проходити дану процедуру слід з обережністю.

Перед скануванням ви у розслабленому стані лягаєте на кушетку, яка заїжджає в тунель механізму. Ви матимете зв’язок із доктором через звуковий пристрій у апараті. Він тим часом спостерігає за перебігом діагностики. Кілька хвилин часу і обстеження буде завершено.

Строки отримання результатів індивідуальні в залежності від ділянок сканування. Опісля ви отримаєте вичерпну інформацію із детальним заключенням лікаря.

Не відкладайте ваше здоров’я на потім – подбайте про нього уже сьогодні!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок