м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Проблеми з вагою – одна з найчастіших причин, через яку звертаються до дієтолога. Люди, випробувавши чимало дієт, препаратів і способів схуднення, розуміють, що вони безсилі. Під час білкових дієт немає енергії, кето-дієти протипоказані через стан здоров’я, регулярний спорт в життя неможливо включити через завантажений графік … Так і виходить, що зайва вага стає постійним супутником, від якого хочеться позбутися. До того ж, з часом виникають проблеми з суглобами, серцево-судинною системою, шлунком та кишечником. Людина розуміє, що з цим треба щось робити і звертається до дієтолога.

Чим займається дієтолог?

Дієтолог – це лікар, в специфіку діяльності якого входить складання індивідуального меню для пацієнта, котре включає необхідний баланс мікроелементів і поживних речовин, але при цьому допомагає реалізувати головну мету: схуднення, збільшення ваги, налагодження правильного харчування у людини, яка має гастрит, коліт, серцево-судинні захворювання.

Варто відзначити, що фахівець працює не тільки з пацієнтами, які мають зайву вагу. Дієтолог також допомагає пацієнтам, у яких діагностовані такі розлади харчової поведінки:

  • анорексія;
  • булімія;
  • психогенне переїдання і т.п.

Звичайно ж, лікуванням цих розладів займається психолог або психотерапевт, але дієтолог може розробити індивідуальний збалансований раціон, провести бесіду стосовно культури харчування, виробити у пацієнта правильні харчові звички.

Але, безумовно, набагато більше пацієнтів звертаються до лікаря з проблемою зайвої ваги.

Чому варто звернутися до дієтолога?

Проблема всіх дієт в тому, що вони типові. Вони не враховують індивідуальних особливостей вашого організму, не враховують, які продукти вам можна, а які ні, не контролюють, чи маєте ви якісь захворювання, чи ні. Зрештою, більшість людей просто не можуть довго сидіти на таких дієтах, різко кидають їх і починають, як раніше, неправильно харчуватися.

До дієтолога необхідно звернутися, тому що:

  • лікар вивчає особливості вашого організму, запитує про наявні хронічні захворювання;
  • дієтолог може попросити зробити всі необхідні аналізи, щоб розробити правильне меню для вас;
  • фахівець підбирає в меню ті продукти, які будуть для вас найбільш корисними, ті, які дозволяються при ваших захворюваннях;
  • якщо у вас є такі захворювання, як гастрит, і в харчуванні є безліч обмежень, дієтолог розробить різноманітне меню, і ви будете харчуватися не тільки корисно, але ще і смачно.

Варто також відзначити, що жорсткі обмеження в харчуванні дуже впливають на наш психоемоційний стан. Дієтолог допоможе розробити вам смачну дієту при дерматологічних захворюваннях, при захворюваннях серцевосудинної системи, при алергії на певні продукти.

Записуйтеся на консультацію до дієтолога в клініку «Еледія», для того щоб прищепити собі культуру харчування, придбати правильні харчові звички і позбавитися від зайвої ваги!

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок