м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Сімейний лікар – це фахівець широкого профілю, який знайомий із багатьма напрямками медицини, контролює стан здоров’я дітей та дорослих, займається діагностикою та лікуванням своїх пацієнтів. Він є свого роду координатором, який детально вивчає історію ваших хвороб та при необхідності відправляє на додаткові обстеження до вузькопрофільних спеціалістів, здачу аналізів. Важливо, щоб ця людина була не лише компетентною у своїй справі, а й відповідальною та приємною у спілкуванні, викликала до вас довіру.

Компетенція сімейного доктора

Це перший лікар, до якого ви потрапляєте, відвідавши поліклініку, особливо в випадках, коли за наявністю проблеми зі здоров’ям ви не усвідомлюєте до кого звернутися.

Від терапевта він відрізняється тим, що володіє необхідними знаннями та навичками із суміжних дисциплін для надання ширшої допомоги при різних симптомах та захворюваннях, що значно зменшує кількість звернень до різних лікарів. Звичайно, якщо є така необхідність, вас буде відправлено на відповідні обстеження та маніпуляції для детального дослідження вашої проблеми, але і при цьому ваш сімейний «друг» вивчає приписані вам вказівки та слідкує за перебігом лікування, при необхідності коригуючи його.

До обов’язків сімейного лікаря входить:

  • огляд пацієнта, вивчення історії хвороб та стану вашого самопочуття;
  • діагностика та лікування вірусних захворювань, простуди (ГРВІ, вітрянка, грип);
  • координація до лікарів вузького направлення при необхідності для точної оцінки стану здоров’я;
  • проведення щеплень та інших профілактичних планових та позапланових заходів;
  • виписки медичної документації (оформлення лікарняного листа, довідки до різноманітних закладів за потребою);
  • ведення вашого картки і обізнаність із вашими зверненнями, а відтак і хворобами, надання необхідної медичної допомоги і призначення кваліфікованого лікування.

Декларація із сімейним лікарем клініки «Еледія» в Сумах

У силу закону Україну кожен громадянин має право заключити договір із лікарем, який надаватиме вам первинну медичну допомогу і буде своєрідним «менеджером» для координації ваших звернень до відповідних установ. Можливо обрати лікаря як державного, так і приватного закладу, при цьому ваше місце реєстрації ніяк на впливає на цей процес. Наразі отримати безкоштовну допомогу від профільного спеціаліста можливо тільки після направлення «сімейного», у іншому разі такі візити будуть платними.

Якщо ви ще не встигли підписати декларацію чи плануєте змінити свого доктора, то у вас є така можливість – наші професіонали, які мають усі необхідні знання та кваліфікацію, раді допомогти і стати для вас «друзями», яким можна довірити своє здоров’я, для яких це найвища цінність. Ми дорожимо своєю репутацією, тому цінуємо як професійний досвід, так і уміння налагоджувати зв’язок зі своїми пацієнтами, а відтак гарантуємо відповідні якісні послуги.

Наші лікарі готові вам допомогти як під час прийому, так і онлайн за допомогою месенджерів у разі термінового випадку або певної консультації, тому залишаються завжди з вами на зв’язку.

Для заключення декларації потрібно:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • ваш номер мобільного;
  • 15 хвилин вільного часу.

Щоб записатися до сімейного лікаря нашої клініки у Сумах вам необхідно набрати номер реєстратури, дізнатися вільні години доктора і обрати зручний час для прийому, на якому ви зможете відразу підписати декларацію. Якщо ви бажаєте дізнатися більше про наших спеціалістів – на сайті в розділі «Лікарі» можете ознайомитися з кожним фахівцем.

Лікарі
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок