м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

ЛОР-процедури – це комплексні медичні маніпуляції ефективної дії, які рекомендовано проводити для лікування ЛОР-органів (вуха, горла, носа). Дані заходи спрямовані на позбавлення симптомів від гострих та хронічних отоларингічних хвороб, таких як тонзиліт, гайморит, отит та багатьох інших. Ці процедури не вимагають знаходження пацієнта в стаціонарі та проводяться в амбулаторному порядку, іноді під місцевою анестезією. Якщо ви страждаєте на запалення даного характеру, важливо вчасно звернутися до лікаря та отримати дієвий план реабілітації, аби даний стан не перейшов у хронічну форму та не став перешкодою до здорового самопочуття.

Отоларингологи медичного центру «Еледія» мають досвід у лікування своїх пацієнтів від  різноманітних захворювань отоларингічного спрямування. У їх розпорядженні сучасне, сертифіковане та технологічне обладнання, яке спрямоване на дієве обстеження та прогресивну лікувальну дію. Для запису до ЛОРа для дорослого або дитячого у Сумах варто передзвонити до менеджерів кол-центру та записатися на зручний для вас час.

ЛОР-процедури в медичному центрі «Еледія» в Сумах

Кріодеструкція піднебінних мигдалин

Кріодеструкція піднебінних мигдалин в Сумах зарекомендувала себе в лікуванні хронічного тонзиліту і фарингіту. Маніпуляція полягає у впливі рідкого азоту на запальні ділянки, що провокує заморожування тканин низькими температурами та їх подальше відторгнення.

Дана процедура ефективна у боротьбі з гострими та хронічними запальними процесами лор-органів. Особливість її в тому, що виключається травмування м’яких тканин, а, отже, неможлива поява рубців, відсутність кровотечі, безболісність під час проведення та відмінний результат. Не потрібно лягати в стаціонар та проходити довгий шлях реабілітації – після візиту до лікаря можна йти додому.

Кріодеструкція нижніх носових раковин

Проходить по аналогії із попередньою послугою – рідкий азот під дією низьких температур заморожує патологічні ділянки носових раковин. Якщо ви в числі людей, які не можуть жити без судинозвужувальних крапель, вам показана дана процедура. Зазвичай пацієнт проходить курс із кількох візитів та нарешті може дихати вільно в будь-який час доби.

Загалом метод кріотерапії полягає у використанні рідкого азоту для видалення патологічних тканин. Застосовується він як для ЛОР-органів, так і шкірних новоутворень.

Кріозрошення аденоїдів

Ця сучасна новинка у світі медицини є альтернативою видалення аденоїдів, які у здорової людини виконують захисну функцію. Після різноманітних запальних процесів, хвороб носоглотки вони перестають виконувати свою функцію та можуть турбувати людину неприємними відчуттями, запаленням, ускладненням носового дихання. Крапельки рідкого азоту вводяться до ділянки носа, заморожуючи тканини, яка внаслідок розростання перешкоджала диханню.

Промивання лакун мигдалин

Мигдалики – важливі органи для підтримання здорового імунітету людини, адже виконують своєрідну захисну функцію – нівелюють проникнення всередину патологічних бактерій. Якщо вони перебувають у постійного сильному запальному процесі, варто подбати про їх відновлення. Не поспішайте до радикальних методів видалення, адже ваш імунітет може ще більше ослабнути. Варто почати із консервативних методів – промивання спеціальним розчином під дією шприца чи вакуумованого приладдя та вимивання із порожнин гною та бактеріального вмісту. Дана процедура показана при усіх формах тонзиліту, гнійній ангіні. Проводиться безболісно і без анестезії. Зазвичай потрібно кілька таких маніпуляцій.

Промивання сірчаних пробок

Якщо наявні сірчані пробки у вухах, людина відчуває неприємні відчуття, починає погано чути. Причиною цього є неслідування правилам гігієни або особливості дії організму. Єдиний вихід – виконати промивання вух за допомогою спеціального приладу або шприца. Процедуру отоларинголог виконає індивідуально, виходячи зі стану барабанних перетинок, чи є на них пошкодження.

Розтин фурункула

Фурункул являється запаленням гнійного характеру та вражає волосяний фолікул. Якщо гнійне утворення розширюється, людині потрібна хірургічна маніпуляція, адже поява таких симптомів у носі чи вусі може нести неприємні наслідки. Для попередження подальшого запалення проводять розтин паратонзилярного абсцесу.

Кукушка

Дана маніпуляція – це промивання гайморових пазух. Ефективна вона при стражданні на гайморит та синусит. В одну ніздрю вводиться медичний шприц, а в іншу вставляться спеціальний відсмоктувач. Коли лікар починає вводити розчин, пацієнт має промовляти «Ку-ку», щоб рідина не потрапила всередину. Даний консервативний метод допомагає ефективно впоратися із проблемою.

Ці та інші процедури виконують досвідчені лікарі клініки «Еледія» в Сумах. Для запису на консультацію та прийом зателефонуйте до менеджерів кол-центру чи зверніться на ресепшен.

Перелік послуг
Розтин паратонзилярного абсцесу
Розтин фурункула
Дренаж гайморових пазух
Кріодеструкція піднебінних мигдалин, аденоїдів
Кріодеструкція нижніх носових раковин
Кріозрошення задньої стінки глотки
Кукушка
Медикаментозна обробка гортані
Промивання лакун мигдаликів
Промивання сірчаних пробок
Ендонозальная блокада
Лазеротерапія
СО2 - Лазеробляція
Лазерна вазотомія
Лазерна лакунотомія
Лазерна полипотомия носа, вуха
Лазерна тонзилектомія
Лазерна увулопалатопластика
Лазерне видалення рінофіми, келоїдів, рубців
Лазеротерапія лор-органів
Лікарі
Корисна інформація
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок