м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Лазерна медицина

Лазерна медицина є одним із провідних методів, який дозволяє швидко, безпечно та ефективно провести маніпуляції без хірургічного втручання для отримання бажаного результату. Лазер – це потужний світловий промінь, який здатен делікатно проникати всередину тканин та впливати на певну проблемну зону. З розвитком даної технології лікарям відкриваються широкі можливості для використання його в дерматології, косметології, хірургії.

На сьогодні завдяки надбанням медицини у даній сфері спеціаліст може проводити складні операції безболісно і безкровно, без протипоказань та амбулаторного перебування, гарантуючи швидке одужання та комфортні умови проведення. Унікальні потужності лазерного впливу сприяють загоєнню тканин в короткі терміни без розвитку запалення, адже рани при таких умовах залишаються стерильними.

Можливості лазерної терапії в медичному центрі «Еледія» в Сумах

Пацієнтами нашого закладу щорічно стають тисячі мешканців міста, області та всієї країни, адже ми надаємо медичні послуги на найвищому рівні, а наші спеціалісти пройшли спеціальне навчання та постійно підвищують рівень своєї кваліфікації.

Ми надали перевагу високоточному та прогресивному обладнанню європейського рівня, яке пройшло усі рівні сертифікації та стандартів безпеки. Використовуємо різні типи лазерів відповідно до проведення необхідних маніпуляцій.

Відтепер можна акуратно позбутися бородавки на руці, прибрати рубці чи видалити судини, адже сучасна техніка спрямована на делікатне видалення та припікання невеликих ділянок, скеровуючись на біотканину та дозуючи характер цього впливу, що забезпечує відмінний результат.

У нашій клініці доступні такі послуги:

 • видалення бородавок, папілом та новоутворень на шкірі;
 • лазерна косметологія (шліфування шрамів та рубців будь-якої давності, лазерне видалення судин, видалення новоутворень, розтяжок та пігментних плям);
 • лазерне омолодження (фракціонне лазерне омолодження з мінімальним періодом реабілітації, фото омолодження – відбувається завдяки видаленню відмерлих клітин шкіри та стимуляції росту нових. Шкіра омолоджується, вирівнюється її колір та зменшуються зморшки; RF ліфтинг та лазерний пілінг);
 • лазерна епіляція.

Додатково можлива консультація дерматолога, хірурга чи іншого спеціаліста.

Особливості лазерного впливу та його переваги

 • під час процедури лазер сфокусований на певну тканину, що мінімізує ризик зараження;
 • дана «енергія» позитивно впливає на регенерацію тканин та її стерилізацію;
 • лазерні промені легко фокусуються на ділянки мінімального розміру з ювелірною точністю;
 • процедура займає мінімум часу і зазвичай не передбачає амбулаторного перебування;
 • практично немає протипоказань та ризиків ускладнень;
 • безболісне та безкровне проведення зі стерилізуючим ефектом;
 • мінімальні шанси появи рубців;
 • швидке одужання без довготривалої реабілітації.

Запрошуємо вас відвідати медичний центр «Еледія» у Сумах та позбутися неприємних проблем швидко та безпечно, що гарантує вам відмінне самопочуття та впевненість у собі. Лікарі в залежності від поставлених задач складуть індивідуальний план проведення лазерних маніпуляцій. Зателефонуйте до кол-центру нашої клініки та подбайте про своє здоров’я вже сьогодні!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок