м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Папілома – це утворення на шкірі доброякісної форми, яке виникає при активізації вірусу папіломи людини. Вона має вигляд невеликого округлення з потовщенням на тонкій ніжці, схожого на цвітну капусту, або у вигляді невеликого сосочка рожевого чи коричного кольору. Їх розмір може досягати від 1 до 7-8 мм.

Існує декілька способів позбавлення від даної проблеми, але найдієвішим, безболісним та безпечним методом є лазерна терапія. Лазерні промені здатні з ювелірною точністю проникати вглиб новоутворення та «запаювати» його шар за шаром, не торкаючись при цьому суміжних тканин. Процес відбувається швидко, безкровно та стерильно.

Чому варто обов’язково видаляти папіломи?

Важливо вчасно позбавитися від наростів на шкірі, адже вони здатні до збільшення у розмірі та розповсюдження по здорових ділянках, а внаслідок травмувань та будь-якого механічного впливу відбувається подальше їх інфікування – починається запальний процес. Своєму власнику вони створюють дискомфорт та естетичні проблеми.

Зазвичай процедура по лікуванню даного захворювання проходить досить просто, але існує вірогідність під час діагностики стикнутися з більш неприємними ускладненнями, тому при появі папілом неодмінно зверніться за консультацією до дерматолога.

Видалення папілом лазером в медичному центрі «Еледія» в Сумах

Кабінети нашої клініки оснащені сучасною лазерною технікою європейського рівня, яка має усі сертифікати якості та безпеки. Лікарі пройшли необхідне профільне навчання та володіють системою досвіду із лікування пацієнтів від вірусу папіломи.  

Якщо у вас з’явилися неприємні новоутворення у вигляді папілом, які розташовуються як на обличчі, повіках, шиї, так і під пахвами, на геніталіях чи інших місцях і приносять вам дискомфорт та не радують своєю привабливістю – час записатися на консультацію до спеціаліста нашої клініки – дерматолога, венеролога чи іншого доктора, який детально вивчить вашу проблему та запропонує дієві шляхи її вирішення.

Ми пропонуємо вам пройти етап видалення папілом технологією, яка здатна швидко та безпечно вилікувати дане захворювання – лазерною терапією. Її переваги та особливості:

  • швидкість проведення. Сама процедура в залежності від розміру новоутворення може тривати 3-10 хвилин;
  • безболісність. Зазвичай пацієнти не відчувають дискомфорту. Якщо потрібно, лікар нанесе на шкіру місцеве знеболювальне;
  • стерильність. Промені лазера ювелірною точністю впливають на пошкоджені тканини, знезаражуючи їх, що попереджає подальше можливе інфікування;
  • практично відсутні протипоказання та вікові обмеження до здійснення маніпуляції;
  • безкровність. Завдяки дії лазера, який ніби «запаює» тканини;
  • короткий амбулаторний період. Зазвичай за пару тижнів зникає слід від операції, ранка загоюється, потрібно лише за нею доглядати в домашніх умовах.

Не нехтуйте появою папілом, подбайте про своє здоров’я та естетичний вигляд уже сьогодні. Запишіться на консультацію до спеціаліста нашої клініки та назавжди забудьте про неприємні проблеми. Зателефонуйте до кол-центру клініки «Еледія» та запишіться на зручний для вас час!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок