м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Бородавки на пальцях, стопі, руках чи інших частинах тіла приносять багато дискомфорту у повсякденному житті. Крім, здавалося б, естетичної проблеми вони можуть мати неприємні наслідки, адже звичайний доброякісний вузлик в будь-який момент може перерости у злоякісну форму. До того ж носії даного новоутворення заражають інших людей через контакт чи доторки до предметів, яких вони торкалися.

Дані утворення на шкірі виглядають у вигляді вузликів чи невеликих ущільнень різної форми і з’являються внаслідок розповсюдження вірусу папіломи людини (ВПЛ). З часом їх кількість може збільшуватися та розташовуватися на здоровій шкірі.

Є різні види лікування даної проблеми – від народних засобів, які не дають бажаного результату, до застосування медичних інноваційних технологій.

Видалення бородавок лазером в медичному центрі «Еледія» в Сумах

На сьогодні найефективнішим методом, який здатен позбавити кожного від даного захворювання – видалення новоутворень лазером, яке забезпечує омріяний результат швидко та безпечно. Наша клініка з досвідченими лікарями спеціалізується на лікування різних видів бородавок: звичайних, підошовних, навколонігтьових, плоских та гострих канділом.

Процедура проходить під впливом новітнього обладнання – сертифікованої лазерної станції європейського рівня. Світловий промінь проникає вглиб новоутворення, делікатно руйнуючи його шар за шаром з ювелірною точністю, не торкаючись суміжних тканин. Процедура протікає безкровно та безболісно і триває до 10 хвилин. Для чутливих пацієнтів можливе місцеве нанесення знеболювальних засобів. Зазвичай достатньо одного візиту для вирішення даної проблеми.

Після проведення операції залишається невелика стерильна ранка, яка загоюється приблизно за 2-3 тижні. Досвідчений дерматолог нашого медичного центру виконує усі маніпуляції настільки точно та професійно, що по закінченні реабілітаційного періоду немає рубців чи плям на місці операції, а ви отримаєте омріяний результат і гарний естетичний вигляд.

Переваги лазерної терапії

  • швидкість проведення – до 10 хвилин. Можливе позбавлення до 10 утворень за одну процедуру;
  • безболісність. Можливий невеликий дискомфорт 1-2 дні після операції;
  • стерильність та безпека;
  • ювелірна точність дії променя, який не травмує прилеглі тканини;
  • короткий амбулаторний період;
  • цілковите загоєння без наявних рубців, опіків чи шрамів.

Післяманіпуляційний догляд

  1. Уникайте потрапляння води на місце операції.
  2. Не дозволяється здирати суху шкірочку. Вона має відпасти природнім способом.
  3. Обробляйте ранку антисептиком та бережіть від травмування.
  4. Не контактуйте з ультрафіолетовими променями.

Якщо ви стикнулися з такою проблемою, як наявність бородавок чи інших новоутворень – час позбавити себе від неприємних відчуттів та дискомфорту. Зверніться до спеціалістів нашої клініки та будьте здорові разом з «Еледія».

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок