м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Телеш Вікторія В’ячеславівна

Педіатр
Лікар спеціалізується на питаннях профілактики і лікуванння хвороб дитячого віку. У кожному віці дитячий організм має свої фізіологічні особливості і граничні стани характеру, лікар лікує дитину з урахуванням її індивідуальних і вікових особливостей.
Стаж роботи з 2017 року
Запис Online
Телеш Вікторія В'ячеславівна

Освіта:

  • Сумський державний університет Медичний інститут
Відгуки про лікаря (7)
Альона Міщенко
28 Березня 2024
Не однократно були на прийомі з донькою у лікаря-педіатра Телеш Вікторії В’ячеславівни. Хочу залишити позитивний відгук та велику вдячність лікарю. Дуже висока якість обслуговування, високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитини. Лікар з ВЕЛИКОЇ літери! Той випадок, коли професія лікар - це за покликанням! Задоволена, вдячна!
Марина
02 Березня 2023
Я дуже задоволена і спокійна , що ми потрапили саме до цього лікаря. Професіонал своєї справи , а ще дуже важливо , що знайшла підхід до дитини. Завжди ставить точний діагноз і вона старається знайти такий шлях щоб запобігти пічканням таблеток. І завжди цікавиться як себе почуває дитина, коли хворіє і просто дуже гарна і небайдужа людина. Дякую Вам велике ,Вікторія В'ячеславівна.
Елена
07 Жовтня 2021
Отличный, чуткий и грамотный доктор! Остались самые приятные впечатления от визита.
Вікторія
11 Січня 2021
Чудова лікарька просто професіонал своєї справи багато вчому нам допомогла і допомагає дуже вдячні
Анастасия
18 Грудня 2020
Очень хороший врач, внимательная. Всегда звонит и интересуется всё-ли хорошо у малыша, напоминает о прививках и о визите, советую!
Ирина Батурина
05 Грудня 2020
Счастлива,что есть возможность наблюдаться с сыном у замечательного педиатра! только самые лучшие впечатления.здоровья Вам, Виктория Вячеславовна!
Анна Лобур
25 Вересня 2020
Неоднократно обращалась за консультацией к педиатру, очень компетентный и грамотный врач. Я эмоциональная Мама, часто переживаю за своё дитя) Виктория Вячеславовна смогла найти подход к ребёнку и решить проблему. Спасибо)

Написати відгук

Please rate*

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Заказать звонокЗаказать звонок