Sumy, st. Danila Galitsky, 39
Working hours
Mon - Fri: 8:00 - 19:00
Sat: 9:00 - 15:00

Telesh Victoria Vyacheslavovna

Pediatrician
Work experience with 2017 of the year
Record Online
Telesh Victoria Vyacheslavovna
Reviews about doctor (7)
Альона Міщенко
28 March 2024
Не однократно були на прийомі з донькою у лікаря-педіатра Телеш Вікторії В’ячеславівни. Хочу залишити позитивний відгук та велику вдячність лікарю. Дуже висока якість обслуговування, високий рівень професіоналізму, уважність до кожної деталі, чуйне ставлення до дитини. Лікар з ВЕЛИКОЇ літери! Той випадок, коли професія лікар - це за покликанням! Задоволена, вдячна!
Марина
02 March 2023
Я дуже задоволена і спокійна , що ми потрапили саме до цього лікаря. Професіонал своєї справи , а ще дуже важливо , що знайшла підхід до дитини. Завжди ставить точний діагноз і вона старається знайти такий шлях щоб запобігти пічканням таблеток. І завжди цікавиться як себе почуває дитина, коли хворіє і просто дуже гарна і небайдужа людина. Дякую Вам велике ,Вікторія В'ячеславівна.
Елена
07 October 2021
Отличный, чуткий и грамотный доктор! Остались самые приятные впечатления от визита.
Вікторія
11 January 2021
Чудова лікарька просто професіонал своєї справи багато вчому нам допомогла і допомагає дуже вдячні
Анастасия
18 December 2020
Очень хороший врач, внимательная. Всегда звонит и интересуется всё-ли хорошо у малыша, напоминает о прививках и о визите, советую!
Ирина Батурина
05 December 2020
Счастлива,что есть возможность наблюдаться с сыном у замечательного педиатра! только самые лучшие впечатления.здоровья Вам, Виктория Вячеславовна!
Анна Лобур
25 September 2020
Неоднократно обращалась за консультацией к педиатру, очень компетентный и грамотный врач. Я эмоциональная Мама, часто переживаю за своё дитя) Виктория Вячеславовна смогла найти подход к ребёнку и решить проблему. Спасибо)

Write feedback

Please rate*

Have a question?
Leave your phone number and we will call you back within 5 minutes!
Заказать звонокЗаказать звонок