Sumy, st. Danila Galitsky, 39
Working hours
Mon - Fri: 8:00 - 19:00
Sat: 9:00 - 15:00
Quality and safety Quality and safety More than 50% of our patients address in "Eledya" according to the recommendations of the family or acquaintances. Yours trust - an indicator of the qualified service and competent help in treatment of various diseases.
Leading technologies Leading technologies The modern equipment for diagnostics - one of our advantages in comparison with other clinics in the city of Sumy. High-quality devices of the European production and own diagnostic laboratory allow to carry out diagnostics quickly and qualitatively.
Experienced experts Experienced experts Doctors of Eledia clinic always professionally develop and improve the skills, using effective techniques of treatment of various diseases in the practice.
Declaration with a doctor at Eledia Highly qualified specialists who have extensive practical experience in the clinic, have scientific degrees and their own developments
Customer reviews
Анастасія
04 April 2023
Олена чудовий лікар🍀 лікувалася у різних лікарів-гінекологів, у різних клініках але це не давало результатів, одного разу звернулась саме до Олени що дало мені ефективність лікування з першого разу, вислухала мене від "А до Я", назначила аналізи, дала поради щодо лікування, консультувала доти доки проблема не вирішилась, я дуже задоволена цим лікарем, я і надалі при потребі відвідую і консультуюсь з цим лікарем, щиро рекомендую!😊
Марго
31 March 2023
В 2019 році втратили з чоловіком дитину на ранніх тижнях вагітності, з того часу пройшло 4 роки поневірянь.Були всюди і в Сумах і в Харкові і в знаменитій клініці Грищенка, без результатно. Все добре, але діагноз безпліддя невизначеного характеру.Порекомендували сходити чоловіку до Гіленко Сергія Олександровича, 3.5 місяці лікування і я на 12 тижні вагітності! Нашій радості немає меж.Ми дуже вдячні лікарю, я й досі не можу в це повірити.Величезне дякую за шанс стати батьками!!!!
Ольга
20 March 2023
Очень хороший специалист
Марина
02 March 2023
Я дуже задоволена і спокійна , що ми потрапили саме до цього лікаря. Професіонал своєї справи , а ще дуже важливо , що знайшла підхід до дитини. Завжди ставить точний діагноз і вона старається знайти такий шлях щоб запобігти пічканням таблеток. І завжди цікавиться як себе почуває дитина, коли хворіє і просто дуже гарна і небайдужа людина. Дякую Вам велике ,Вікторія В'ячеславівна.
Наталіч
02 March 2023
Дуже уважний висококваліфікований лікар. Велика Вам подяка. Більше б таких спеціалістів.
Анжела
26 January 2023
Хочу подякувати Оксана Володимирівна за її підхід що до лікування мого чоловіка. Лікар з великої літери. Рекомендую.
Евгений
20 January 2023
Шикарный врач от бога!
Наталія
30 December 2022
Рекомендую всім лікаря. Дуже уважна, професійно консультує.
Have a question?
Leave your phone number and we will call you back within 5 minutes!
Request a callRequest a call