м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Чернуха Олександр Григорович

Остеопат, Дитячий остеопат
Лікар-остеопат, представник Східно-Європейської асоціації остеопатії. Доктор робить огляд руками, відчуваючи навіть невеликі зміни в стані суглобів, м'язів, кісток. Впливаючи руками на точки організму, лікар здатний зняти м'язовий спазм і напруга, налагодити обмін речовин, підкоригувати роботу лімфатичної системи і кровообігу, надати допомогу в разі зміщення кісткових структур і органів.
Стаж роботи з 1999 року
Запис Online
Чернуха Олександр Григорович

Курси підвищення кваліфікації фахівця

 • У 2007 році пройшов курс підвищення кваліфікації за програмою «М’які методики мануальної терапії» (проф. А.А. Скоромец) в Українському північно-східному інституті прикладної та клінічної медицини.
 • У 2013 році навчався за програмою курсу спеціалізації по японській мануальної терапії (проф. В.Ю. Щебеньков) г. Донецк.
 • У 2014 році пройшов курс підвищення кваліфікації за програмою вісцеральних маніпуляцій (The Barral Institute Ukraine).
 • У 2015 році пройшов курс підвищення кваліфікації за програмою навчання краніосакральної терапії (The Upledger Institute, Inc.).
 • У 2016 році пройшов курс підвищення кваліфікації за програмами: мультітейпінг Basic, мультітейпінг в педіатрії, мультітейпінг lympha, мультітейпінг chains, trains @ locomotion (м.Київ).
 • У 2017 році пройшов курс підвищення кваліфікації за програмою остеопатіческій технік в гінекології (East-European School of Osteopathy)
 • У 2017 році пройшов курс навчання по корекції неврологічних розладів в педіатрії (School of Massage Technigues Flyhands).
 • У 2018 році пройшов курс підвищення кваліфікації з інтенсивного реабілітаційному тренінговому курсу (The Department of Physical Medicine and Rehabilitation at the Medical College of Wisconsin, м.Вінниця).
 • У 2018 році навчався за програмою курсу спеціалізації за німецькою реабілітації «Євростандарт» (Center for medizinische Betreuung «MedLux», Cermany). Продовжує навчання в Школі традиційний остеопатії проф. Алена Бернард Гаррідо (м.Київ).

Коли ж слід звертатися до остеопату?

 • Перш ніж вирушити на прийом до фахівця, який проводить лікування за допомогою техніки рук, тобто мануальної терапії, давайте розглянемо, коли слід звертатися до остеопату.
 • Дітям необхідна допомога остеопата в таких випадках: при родової травми і кольках, різних деформаціях, які виникли під час пологів, ураженнях центральної нервової системи, затримки психомоторного розвитку, сколиозах, плоскостопості, порушеннях постави, болях у хребті, шлунково-кишкових захворюваннях.
 • Дорослим пацієнтам необхідно звертатися до остеопату при захворюваннях опорно-рухового апарату. Різного роду травмах і несподіваних наслідки операцій, проблеми гінекологічного характеру, головних болях і мігрені, проблеми з шлунково-кишковим трактом, захворюваннях ЛОР органів, бронхітах, застудах, гаймориті.
 • Вагітні жінки повинні звертатися до остеопату при загрозі викидня, болях внизу живота, сильному токсикозі і підвищеної набряклості, сильних болях в області попереку, для корекції положення плоду і підготовці до пологів. Обов’язковою є і післяпологове відвідування остеопата.
Відгуки про лікаря (4)
Аделіна
07 Березня 2024
Дуже дорого коштує прийом. Лікування допомагає, але потрібно пройти курс.
Аделіна
29 Лютого 2024
Рекомендую! Зверталася з дитиною : біль у ногах, головний біль, біль у лікті після травми, біль у очах. Нам лікування допомагало, хоча у кожному випадку ми проходили певну кількість сеансів, не за один раз усе проходило. Лише біль у лікті, який не проходив два місяці вдалося вилікувати за один сеанс і дитина більше не скаржилась, рука почала розгинатися без болю. Але є великий мінус - це вартість прийому
Лилия
10 Липня 2020
Александр Григорьевич - врач от Бога и просто замечательный человек. Попала к нему с проблемами пищеварительной системы (опущение желудка, рефлюкс-эзофагит, хр. холецистит). После длительного лечения на протяжении 2 лет это была моя последняя надежда, что сеансы остеопатии хоть как-то облегчат боль и спазм. Какое же было удивление, что уже после 1 сеанса начало "отпускать", исчезла изжога и частые воспаления кишечника. За 5 сеансов я стала чувствовать себя нормальным, здоровым человеком (хотя не очень верила в результативность) . Теперь периодически заглядываю в центр, чтобы поддерживать форму. Благодарю за работу на 5+ и профессионализм! Рекомендую всем, кто разочаровался в лекарствах и потерял надежду на выздоровление.
Дима
17 Серпня 2019
Пишу этот отзыв для людей и в первую очередь для молодых Мам и Пап, которые возможно относятся скептически к остеопатии или возможно размышляют стоит ли платить не малые деньги за сеансы у Александра. После того как лично мне Александр вылечил поясницу, я привел жену с проблемами в шее (ей он тоже помог), а после показал свою 6 месячную дочь. У дочки были проблемы с животом( кто то зовет это коликами и тд тп) она плохо спала, ей Александр так же помог. С тех пор каждый месяц показываемся всей семьей. Было много моментов связанных с моей дочерью, в которых Александр каждый раз помогал. Но вот когда я привел дочьку в 10 месяцев с первыми признаками косоглазия (с женой стали замечать, что один глаз смотрит не много в сторону чем другой), Александр обнаружил спазм в мышцах этого глаза, провел лечение и сказал, что все долно быть ОК! Приехали домой, покормили дочь, смотрим а глаз больше не косит. Сегодня моей дочери почти год, и косоглазия даже и близко нет. Это именно тот случай, когда вот Вам эффект ВАУУУ!!! Мы часто приходим к доктору с надеждой, что вот сейчас мне выпишут лекарства и я вылечусь как только выйду из кабинета врача или что то в этом духе. Все хотят видеть эффект сразу. Я практически никогда не пишу отзывы и тому подобное, но здесь написал для тех у кого в первую очередь маленькие детки. Люди, родители и тд тп, можете с экономить на себе, но не экономьте на детях. Я очень люблю свою дочь и моему щастью нет предела, что в Сумах есть такой доктор и что я к нему попал вместе со своей семьей! Надеюсь мой отзыв вдохновит в первую очередь родителей у которых есть дети с какими то проблемами по здоровью. Не теряйте время! Поверьте, результат будет.

Написати відгук

Please rate*

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Заказать звонокЗаказать звонок