м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Чи можна укласти декларацію в приватній клініці?

Підписання декларації з лікарем – важливий етап отримання медичних послуг. Головне в цій справі – обрати спеціаліста, у компетенції якого ви будете впевнені і якому зможете довірити своє здоров’я.

Сімейний лікар – це фахівець первинної ланки, до якого ви потрапляєте, звернувшись до поліклініки. Його спеціалізація дозволяє діагностувати проблеми свого профілю і, за потреби, направити вас до суміжних спеціалістів чи обстеження, які ви можете пройти як в державній, так і приватній установі. Від терапевта він відрізняється тим, що має кваліфікацію для діагностики та лікування ширшого спектру захворювань.

Декларація із сімейним доктором медичного центру «Еледія»

Підписати декларацію з лікарем в Сумах в приватній клініці можливо! Прийоми у даного спеціаліста абсолютно безкоштовні! Якщо ви в пошуках професіонала і бажаєте бути впевненими в якості його послуг, рекомендуємо ознайомитися з командою клініки «Еледія». Ми дбаємо про наш авторитет і надання медичних послуг на високому рівні. Здоров’я наших пацієнтів і подяка за доброякіснудопомогу – найбільша нагорода.

Обрати лікаря нашого медичного закладу – це бути впевненим у його професійній підготовці! Наші працівники проходять суворий контроль оцінювання, безперервно навчаються, щоб бути усвідомленими у нових тенденціях медицини, володіють навичками комунікації та зацікавлені у відмінному самопочутті кожного. На сайті у розділі «Сімейний лікар» ви можете детальніше ознайомитися з інформацією про наших спеціалістів.

Обравши сімейного доктора нашого медичного центру ви зможете отримати такі послуги:

• безкоштовні візити до обраного спеціаліста без черги та очікування;
• зв’язок через месенджер у будь-який час;
• оформлення направлень, лікарняних та довідок;
• якісне, медичне обслуговування;
• безкоштовна здача аналізів: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ та гепатит.

Записатися на прийом до сімейного лікаря нашого закладу легко – необхідно подзвонити до кол-центру та обрати зручний час та день для візиту.

• паспорт;
• код;
• свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);
• мобільний телефон;
• 5 хвилин вашого часу.

«Еледія» дбає про своїх пацієнтів! Ми гарантуємо вам надання якісних медичних послуг європейського рівня.


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок