м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Чи потрібно відвідувати дерматолога з прищами?

Прищі можуть неабияк зіпсувати не лише обличчя, тіло, зовнішній вигляд, а й настрій та посіяти невпевненість. Для того, щоб назавжди позбутися неприємних акне, угрів чи прищів, які вас переслідують, не достатньо гуглити в інтернеті та шукати різноманітні масочки, бовтушки чи народні способи для вирішення проблеми, адже підходити до цього питання треба комплексно і в тандемі із спеціалістами. Виникнення цієї «картинки» криється, зазвичай, в збоях організму і не завжди несе за собою косметичний характер. Важливо розібратися у причинах ти почати лікування першоджерела, щоб омріяний результат вас не розчарував.

Причини виникнення акне

Вугрі з’являються внаслідок запалення сальних залоз, які провокують розмноження бактерій. Накопичений в них жирний покров перемішується із омертвілими частинами шкіри і, якщо немає відповідного виходу назовні, пробка закупорюється та перетворюється у закритий комедон, який може перерости у більші неприємності.

Також прищі з’являються із-за:

 • стресу;
 • зміни гормонального фону;
 • збою в шлунково-кишковому тракті;
 • незбалансованого харчування;
 • неправильної роботи щитовидної залози;
 • невірно підібраного догляду чи порушення його послідовності;
 • травмування шкіри;
 • надмірного розмноження бактерій на шкірі;
 • скупчення шкірного сала із мертвими тканинами;
 • вживання різноманітних препаратів;
 • шкідливих звичок.

Існує безліч джерел, які можуть негативно впливати на вашу «впевненість». Потрібно розібратися, що саме не дозволяє вам почувати себе впевнено та гарно, тому звернення до фахівця є обов’язковою умовою!

Зайнятися самолікуванням чи піти до дерматолога в Сумах?

Важливо розуміти, що прищі на обличчі, шиї, спині та інших частинах тіла – це захворювання! Якщо ви на нього страждаєте, та, тим паче, перепробували на собі різноманітні косметичні засоби, повіривши в обнадійливу картинку інстаграму чи за порадою подруг і не отримали бажаного результату – необхідно звернутися до спеціаліста.

Лікар у свою чергу визначить характер акне та запропонує:

 • пройти необхідне обстеження;
 • здати аналізи на гормони, які можуть негативно впливати на роботи сальних залоз, та на синтез глюкози;
 • відвідати суміжних лікарів – гінеколога, гастроентеролога, ендокринолога, венеролога, які виключать чи підтвердять причини вугрів.

Якщо акне з’явилися на вашій шкірі – це неодмінно свідчить про неправильно роботу окремого відділення вашого організму і, як наслідок, неприємні симптоми, які кожного дня нагадують вам про себе. Досить маскувати надокучливі висипи, що тільки погіршує їх стан та сприяє розповсюдженню бактерій по шкірі і призводить до ще гірших наслідків – зверніться по допомогу до професіонала і отримаєте відповідний та індивідуальний план лікування.

При легкій стадії дієвим буде спеціально підібраний догляд при акне, який включає в себе очищення, тонізування, нанесення лікувальних засобів та мазей, зволоження. Компетентний лікар запропонує вам ті косметичні та лікувальні засоби, компоненти та складові яких будуть ефективними саме для вас.

При тяжчій стадії та наявності багатьох висипів у вас буде індивідуальний план, який визначить сам дерматолог. Останні дослідження у медицині навколо даної теми підтверджують дієвість фототерапії, яка мільйонам чоловіків та жінок принесла омріяний зовнішній вигляд.

Як позбутися від прищів швидко і назавжди?

Це найчастіше питання, яке ставлять пацієнти нашим лікарям. На жаль, одностайно відповісти дуже важко, адже усе залежить від характеру захворювання, його стадії та вашого відповідального ставлення до усіх прописаних вказівок і дисципліни.

Дерматологи клініки «Еледія» мають високу кваліфікацію та досвід у даній сфері. У їх розпорядження не тільки знання, а й високотехнологічне обладнання, яке сприяє детальній та розгорнутій картині вашого стану шкіри. Вони мають змогу та бажання ефективно допомагати сотням пацієнтів, які звертаються по допомогу. Запишіться на консультацію вже сьогодні і ваша шкіра скаже вам «Дякую».


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок