м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Чому потрібен щорічний огляд у лікарів в Сумах?

Багато кого цікавить інформація стосовно медичного огляду та частоти його проведення. Необхідність такого заходу полягає у слідкуванні за станом свого здоров’я  та виявленні недугів на початкових стадіях. Для багатьох проходження медичного огляду є досить неприємним моментом. Але цей захід є менш неприємним, аніж розвиток та лікування тяжких хвороб. Наша безпека у наших руках, тож ми хочемо актуалізувати це питання та його вирішення.

Медичний огляд в Сумах у лікарів Еледії

Перший лікар, до якого маємо звернутися – це терапевт або ж сімейний лікар. Доречі, підписати декларацію з лікарем в Сумах можна також у медичному центрі Еледія. При проведенні базового огляду лікар збирає всі показники та може призначити додатково індивідуальні обстеження у відповідних спеціалістів. В тому випадку, коли попередньо діагностовано хронічні захворювання, варто звертатися до терапевта відповідно його рекомендацій.

Окремо від терапевта можна завітати на огляд і до інших фахівців. Наступні спеціалісти, від яких варто отримати консультацію:

Стоматолог

Рекомендовано огляд у спеціаліста раз на пів року. Незалежно від того, чи була проведена попередньо санація. Частіше можна проводити професійну гігієну у тому випадку, якщо швидко утворюється зубний камінь або більшість зубів мають пломби. Також це стосується коронок та імплантів.

Флюорографічне дослідження

Профілактика захворювання на туберкульоз має проводитися раз на рік. На основі результатів діагностики лікар пульмонолог надає висновок про стан здоров’я легень та у певних випадках призначає додаткові дослідження або лікування.

Гінеколог/уролог

Для виявлення захворювань органів репродуктивної системи на ранніх стадіях важливо раз на рік консультуватися з відповідними лікарями в Сумах. В першу чергу це стосується виявлення випадків патологічних змін та процесів. Тож консультація спеціаліста важлива навіть тоді, коли симптоми відсутні.

Кардіолог

Для перевірки стану серця та судин шиї спеціаліст може призначити ультразвукову діагностику. Після отримання результатів можливе призначення спеціального лікування або додаткові дослідження. Діагностика допомагає виявити:

·        Серцеву недостатність;

·        Ішемічну хворобу серця;

·        Інфаркт або передінфарктний стан.

Завчасне звернення до лікаря за консультацією має головну мету – запобігти розвитку тяжких захворювань. А досвідчених фахівців та якісну діагностику можна знайти в нашому медичному центрі Еледія в Сумах.


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок