м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Декларація для дитини в приватній клініці

Згідно закону України кожен громадянин від народження має право на підписання декларації з сімейним лікарем як в приватній, так і державній установі, у компетенції якого вивчення історії хвороб, проведення оглядів, діагностування захворювань та призначення необхідного лікування, виписка направлень та лікарняних тощо. Усі ці послуги надаються безкоштовно, так як держава оплачує відповідному спеціалісту за надані можливості. В іншому випадку візити до лікарів будуть платними!

Діти до 18 років можуть укласти угоду з педіатром, який до цього віку має слідкувати за станом їх здоров’я. Якщо ви в пошуку лікаря, який буде компетентним у питаннях дитячого розвитку, діагностики та лікування захворювань – раді вітати вас серед пацієнтів нашої закладу.

Декларація з педіатром в приватній клініці «Еледія» в Сумах

Обрання сімейного лікаря для найменших пацієнтів – важливий етап отримання медичних послуг. Кожні батьки намагаються знайти для своєї дитини гарного педіатра високої кваліфікації, який зацікавлений у здоров’ї своїх підопічних та чітко діагностує захворювання, знаходить до них підхід, щоб усі візити проходили в невимушеній атмосфері без страху.

Ми можемо впевнено сказати, що лікарі нашого центру – найкращі в місті. Співпрацюючи з нашими педіатрами, ви отримуєте професійні консультації, уважне ставлення до ваших звернень та відповідальне виконання усіх зобов’язань.

Якщо ви укладаєте угоду з доктором в нашому закладі, ви отримуєте такі переваги:

  • безкоштовні прийоми до даного спеціаліста в зручний час без очікування;
  • доступний зв’язок з лікарем в будь-який час;
  • спостереження за станом здоров’я дитини, призначення ефективного лікування;
  • для діток до року – планові огляди, спостереження за фізіологічним та емоційним розвитком, консультування щодо харчування та ведення здорового способу життя;
  • безкоштовна здача аналізів, передбачених медичною реформою;
  • безкоштовна планова вакцинація дітей за Національним календарем щеплення при наявності державних вакцин (за їх відсутності чи бажання можна скористатися комерційною);
  • виписка направлень до суміжних спеціалістів чи обстеження;
  • оформлення довідок, лікарняних, рецептів.

Документи, які потрібні для підписання декларації з лікарем

За дітей до 14 років дану угоду підписує один з батьків чи опікун. При собі потрібно мати:

  • свідоцтво про народження;
  • документ, що засвідчує особу одного з батьків чи представника.

Громадяни, які досягли 14-річного віку можуть самостійно обрати педіатра чи сімейного лікаря. Для цього потрібен паспорт чи посвідчення, яке підтверджує дану особу.

Медичний центр «Еледія» подбає про ваше здоров’я!


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок