м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Для чого потрібно вакцинувати дітей?

На сьогодні вакцинація для дітей – це єдиний ефективний спосіб вберегти організм від можливих вірусів, інфекцій та важких наслідків від них. З перших днів життя, ще у пологовому будинку немовля отримує свою першу дозу щеплення. До двох років – це період здійснення багатьох маніпуляцій, адже саме в цьому віці імунітет не досить сильний та найбільш вразливий до навколишнього середовища – будь-яка інфекція здатна значно підкосити стан здоров’я та нести небезпечний характер.

Коли організм людини стикається з вірусом, всередині починається справжня війна. Кров активно перекачується, виробляються антитіла до хвороби, та поки вони з’являться, самопочуття може значно погіршитися температурою та загальною слабкістю, до того ж наслідки можуть бути не з приємних. Щеплення – це своєрідне імітування хвороби, як результат – вироблення антитіл, які будуть «на варті» завжди і вчасно зреагують на знайомий збудник. Для дитячого організму – це вагомий внесок у скарбничку здоров’я. При зараженні або взагалі не буде ніяких симптомів, або вони пройдуть без ускладнень та в легкій формі, особливо якщо йде мова про найбільш небезпечні віруси та інфекції, які несуть за собою важкі наслідки.

Зробити планову та позапланову вакцинацію для дітей можна в медичному центрі «Еледія» в Сумах. Ми використовуємо тільки якісні та сертифіковані препарати, які затверджені Міністерством охорони здоров’я України. У нас безпечно, стерильно та приємна атмосфера, щоб пацієнт відчував себе впевнено та спокійно. Знайдемо спільну мову навіть із найменшим відвідувачем!

Вакцинація – за і проти

Останнім часом батьки шукають причини не здійснювати планові щеплення, аргументуючи це спричиненням в більшій мірі шкоди, ніж користі. Давайте розглянемо це питання детальніше.

Якщо ви боїтесь даних заходів, дайте відповіді на наступні питання:

 • Чи є захворювання, від якого захищає вакцинація, небезпечним для життя? Які ризики «підхопити» його та ризики важких наслідків від вакцини?
 • Чи дозволяє стан здоров’я дитини «опрацювати» введений препарат?
 • Які є відгуки на вакцину? Яка її якість та хто виробник? Детальну інформацію сміливо запитуйте в медичному центрі, куди ви звертаєтесь.
 • Чи приймуть дитину без щеплення до навчального закладу?

Переваги вакцинації очевидні:

 • Це єдина можливість вберегти свій організм від багатьох, в тому числі небезпечних хвороб (туберкульоз, гепатит B, поліомієліт та ін.).
 • У випадку захворювання дитина матиме легкі симптоми, які не несуть небезпеки для життя.
 • Препарати сучасного покоління класифікують як менш токсичні, ніж ті, які вироблялися роками раніше. Ті ж самі антибіотики від дифтерії мають більше побічних дій.
 • Якщо колективна вакцинація зменшуватиметься у відсотках, існує ризик виникнення навіть давно забутих хвороб.
 • Ризики від прививки мінімальні, а наслідки від захворювання значно вищі.

Мінуси також є, серед них:

 • Щеплення здатне вплинути на власний імунітет дитини та понизити його.
 • Немає гарантій, що на 100% ви будете під захистом вакцини.

Якщо у вас є сумніви та переживання за здоров’я дитини після препаратів чи бажання більше дізнатися про саму вакцину та її дію – зверніться до вашого сімейного лікаря чи педіатра клініки «Еледія» та отримуйте інформативні та вичерпні консультацію щодо питань, які вас цікавлять. Головне в цій справі – бути впевненим у свої діях та рішеннях.


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок