м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Еластографія в Сумах. Сучасна діагностика онкологічних захворювань

У Сумах доступний сучасний неінвазивний метод дослідження тканин внутрішніх органів – еластометрія. Його перевага в більш точному визначенні рівня еластичності і щільності м’яких тканин. Апарат для такого виду діагностики обробляє дані про стан органу і визначає, програмно,  певний колір для різних видів ущільнень. 

Еластографію називають  «віртуальним прощупуванням» тканин і вона схожа з класичним УЗД дослідженням. Після проходження даної діагностики можна визначити що необхідно пацієнту: періодичне спостереження, скринінг або ж інвазивне втручання. Від результатів діагностики залежить подальша схема спостереження і лікування пацієнта.

Показання для проведення еластографії в Сумах

Даний вид досліджень в профілактичних цілях може бути призначений для пацієнтів старше 40 років. Діагностика органів проводиться для людей з ознаками порушення роботи печінки, нирок, щитовидної залози, запаленні лімфатичних вузлів та інших внутрішніх органів і тканин.

Еластометрію для вагітних можуть призначити тільки в крайніх випадках. В інших – проведення даної діагностики є небажаним.

Діагностику призначають пацієнтам з такими видами захворювань

Гепатити

Інфекційні, токсичні, аутоімунні захворювання печінки різних форм.

Запалення тканин молочної залози

Підозри на рак молочної залози, мастопатія.

Ендокринологія

Запалення лімфатичних вузлів, порушення функцій та збільшення розмірів  щитовидної залози.

Гінекологія

Захворювання органів малого таза, попередження раннього клімаксу, порушення гормональної системи.

Урологія

Захворювання сечовивідних шляхів, зниження функцій судин і гормональної системи, захворювання статевих органів.

Гематологічні захворювання та інші онкологічні захворювання м’яких тканин.

Це означає, що еластографія в Сумах дає можливість виявити навіть найменші осередки захворювання. Рівень точності діагностики становить 80-95% і дозволяє виявити хворобу навіть на ранніх стадіях. За допомогою еластометрії переглядається безліч діагнозів і встановлюються більш точні.

Зазвичай, процедура проводиться протягом 15-20 хвилин і за цей час можна визначити стан тканин. Для того, щоб результат дослідження був більш точним, важливо вказувати також наступні дані:

  • Вік
  • Вага
  • Зростання
  • Наявність захворювань: цукровий діабет, високий рівень білірубіну, порушення кровотворення, атеросклероз.

Процедура абсолютно безболісна і тому швидко набирає популярність серед нових видів досліджень. Направлення на еластометрію в Сумах можна отримати як від лікаря, так і від УЗД-фахівця. Якість проведення та результатів дослідження залежить від якісного УЗД-обладнання та кваліфікованого фахівця. Найточніший діагноз можна отримати від досвідчених лікарів в нашому медицичному центрі на основі декількох різних пройдених досліджень.

Бережіть своє здоров’я і в разі зміни самопочуття своєчасно звертайтеся до фахівців Еледії в Сумах!


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок