м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Лазерне видалення новоутворень на шкірі – це захист здоров’я та краси

Новоутворення на шкірі зустрічаються набагато частіше, аніж можна собі уявити. Великий відсоток звернень до дерматовенеролога становлять пацієнти, що потребують консультації та лікування родимок, папілом, бородавок тощо. Шкірні новоутворення діагностуються та досліджуються за певними ознаками:

  • Зміна розмірів або кількості новоутворень;
  • Зміна кольору та стану шкірного покриву утворення;
  • Відчуття дискомфорту, болісність тощо.

Як класифікують новоутворення шкіри спеціалісти медичного центру Еледія?

Існують різні види утворень, своєчасна діагностика та виявлення яких дозволяє надати якісне, дієве та швидке лікування. Тож їх поділяють наступним чином:

Доброякісні

Доброякісні утворення розвиваються повільно, не захоплюючи територію здорової шкіри. Збільшення новоутворень такого типу тільки посувають здорові клітини довкола себе. Метастази доброякісних утворень відсутні, але за впливу зовнішніх факторів такий вид може перетворитися на злоякісні новоутворення. Тож помилково думати, що спостереження таких утворень не потрібне.

Злоякісні

Злоякісні новоутворення швидко розвиваються та несуть ураження тканинам навколо себе, збільшуючи свої розміри. На шляху росту таких клітин руйнуються тканини судин, нервів та органів, поширюються метастази.

Пограничні або передракові стани

Дані випадки трапляються, коли шкіра адаптується до нових умов. До прикладу, плями, почервоніння можуть з’явитися та зникнути у певний період життя людини. Або цей період також визначається як таким, що уражені клітини можуть найближчим часом стати небезпечними для здоров’я людини.

Пухлиноподібні новоутворення або дефекти розвитку

Пухлинні новоутворення з’являються, коли шкіра починає втрачати свої властивості та основні функції. В такому випадку виникають нарости та зміна стану ділянок шкірного покриву. Зазвичай такі новоутворення з’являються у людей похилого віку.

Діагностика та лікування шкірних новоутворень в Сумах

Сучасна медицина у «Еледії» дозволяє якісно дослідити новоутворення шкіри та призначити правильне лікування. Спеціалісти медичного центру виконують дерматоскопію. Даний метод є неінвазивним та дозволяє дослідити шкірні покриви, що турбують пацієнта найбільш точно.

Серед способів лікування шкірних новоутворень у медичному центрі «Еледія» проводиться лазерне видалення за допомогою сучасного обладнання. Даний метод є особливо дієвим та швидким, коли пацієнт звертається до лікаря завчасно. Рекомендації щодо подальших дій спеціаліст призначає індивідуально. Важливо дотримуватися їх та періодично отримувати консультації від лікаря. Тож будьте пильні та здорові і отримуйте консультації лише від досвідчених медичних спеціалістів «Еледії» у місті Суми.


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок