м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Лікування грибкових захворювань нігтів

Грибок може розповсюджуватися на шкірі, руках, ногах, нігтях та приносить своєму власнику дискомфорт та неприємні відчуття. Збудникам даного захворювання є різноманітні грибкові інфекції (найчастіше дерматофіти, рідше дріжджові, плісняві, трихофітії). Це живі організми, які активуються під дією багатьох факторів – підвищена волога, теплий мікроклімат, носіння вузького взуття, недотримання гігієни, зниження імунітету, хронічні хвороби, шкідливі умови праці та ін.

Існує вірогідність зараження від інфікованої людини при контакті, тому при відвідування СПА, басейнів, на пляжі варто подбати про належні умови та змінне взуття.

Грибок нігтів: симптоми та ознаки

Оніхомікоз (грибок нігтьової пластини) можна розпізнати за рядом наявних факторів:

  • ніготь втратив прозорість і набув жовтого, коричневого (іноді білого чи чорного) кольору;
  • з’явилися зміни у структурі, потовщення чи відбувається невелика деформація;
  • ніготь став ламким, відпадає частинами та оголюються нервові закінчення і м’які тканини пальців;
  • турбує неприємний запах, що виникає внаслідок надмірного потовиділення.

Оніхомікоз розповсюджується досить повільно, тому не відразу людина може розпізнати у себе його ознаки. Він може проявлятися як на одному пальці, так і відразу на декількох.

Діагностика та лікування грибка нігтів у Сумах

Важливо не займатися самолікуванням, адже неправильно вибрані засоби можуть не дати позитивної динаміки чи створити ефект здорової пластини, але надовго – найближчим часом може статися рецидив.

Зверніться до досвідченого дерматолога клініки «Еледія» в Сумах, який вивчіть вашу проблему та запропонує комплексне лікування. Спочатку лікар проведе необхідну діагностику, збере анамнез, відправить матеріали на дослідження. Важливо правильно розпізнати тип збудника та вибрати дієвий метод лікування. За наявністю усіх результатів пацієнт отримає план дій для подальшого позбавлення від неприємного недугу і отримання відмінного результату.

Необхідно набратися терпіння та довіритися спеціалісту, виконувати усі призначення строго і обов’язково припинити лікування тільки після його вказівок, щоб даний недуг не потурбував вас знову.

Будьте здорові та подбайте про своєчасне звернення до лікаря і ваші ніжки та ручки скажуть вам «Спасибі».


5/5 - Голосов: 1
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок