м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Лікування псоріазу в Сумах

Псоріаз – це дерматологічне захворювання, яке характеризується швидким розвитком ороговілих клітин епітелію, що призводить до розповсюдження запальних товстих бляшок. Людина, яка страждає на дану недугу, відчуває дискомфорт та свербіж. Хоча достовірної причини появи псоріазу невідомі, вчені дійшли висновку, що чітко прослідковується спадковий механізм у поєднанні з тригерними факторами.

Не варто остерігатися людей, які стикнулися з такою проблемою, адже заразитися через контакт з носієм неможливо. Намагайтеся не виділяти таких людей із натовпу, щоб не створити на них додаткового морального навантаження.

Чому з’являється псоріаз та як його розпізнати?

Очевидний факт, що велике значення має генетика. Якщо хтось із близьких родичів має прояви захворювання, існує вірогідність його появи і у вас. До того ж перші ознаки можна помітити як в дитинстві, так і в дорослому віці.

Наука виділяє такі основні причини псоріазу:

 • стреси, перевтома;
 • інфекційні захворювання;
 • генетична схильність;
 • зниження імунітету;
 • травмування шкіри;
 • інтоксикація організму, шкідливі звички.

Важливо дбати про своє здоров’я – відмовитися від куріння, алкоголю, вести здоровий спосіб, правильно харчуватися. Ці прості кроки знижують ризик появи неприємної проблеми.

Серед основних симптомів псоріазу є розповсюдження на шкірі твердих плям, висипів в вигляді вузликів, лускатих бляшок, покритих сріблястими лусочками, які характеризуються відчуттям дискомфорту, свербіння та печіння. Вони можуть розповсюджуватися на складках тіла, пахвах, руках, ногах та інших ділянках. Якщо ви поміти у себе такі ознаки, потрібно негайно звернутися до лікаря та не займатися самолікуванням на основі інформації з інтернету.

Види псоріазу

 • Вульгарний (звичайний). На тілі відзначаються бляшки, покриті сріблястими лусочками.
 • Каплевидний. Починається зазвичай у молодому віці. Його можна розпізнати за великою кількістю невеликих плям або висипів.
 • Пустульозний. З’являється у вигляді білих гнойників чи пухирів.
 • Еритродермічний. Це досить рідкісний вид, який супроводжується великою площею запальних вогняних почервонінь.
 • Зворотній. Поява червоних виразок без виражених лусочок. Розповсюджується в областях паху, під грудьми та в місцях інших складок.

Як не помилитися із діагнозом псоріазу та як його лікувати?

Якщо вам поставили такий діагноз і ви, навіть, проходили лікування, яке вам не допомогло, існує вірогідність невірно поставленого діагнозу. Дерматологи клініки «Еледія» у Сумах відповідально та професійно підходять до питання кожного пацієнта та вірно визначать характер захворювання та його точний вид.

Лікування псоріазу досить довготривалий процес, але при правильному підході та вірно призначеному плану медичних дій можливо значно покращити стан життя людини та зменшити ознаки прояву захворювання. Залежно від виду недуги, її локалізації, площі ураження та своєчасності звернення лікар визначить, які місцеві препарати спеціального складу впораються із поставленим завданням, чи потрібне втручання фототерапії та інших методів.

Щоб записатися на прийом до дерматолога, зателефонуйте до контакт-центру клініки та оберіть зручний день та час для консультації. Ми дбаємо про ваше здоров’я!


0/5 - Голосов: 0
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок