м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Медичний центр «Еледія» надає послуги виявлення антигену SARS-CoV-2, який є причиною COVID-19. Якісний експрес-тест має високу чутливість понад 80-90 % та дозволяє за 15 хвилин проінформувати пацієнта про позитивний чи негативний результат дослідження. Для цього потрібно звернутися до медичних працівників нашої лабораторії у Сумах для взяття спеціальних мазків із носа на наявність специфічних білків вірусу в організмі. Спеціалісти виконають процедуру акуратно та безболісно.

Як підготуватися до тесту?

Хочемо зазначити, що для точного результату варто дотриматися кількох рекомендацій: за дві години припинити вживання їжі, не палити та не чистити зуби, а за шість годин не користуватися аерозолями та таблетками для розсмоктування.

Коли і кому варто зробити швидкий тест?

Проаналізуйте свій життєвий ритм останніх днів – якщо у вас з’явилася підозра на можливість COVID-19, варто пройти необхідні дослідження, а за умови його виявлення звернутися до терапевта чи свого сімейного лікаря для узгодження подальшого лікування.

Дослідження на антиген SARS-CoV-2 доцільно пройти пацієнтам:

  • Із підозрою на коронавірус.
  • Після спілкування з носієм захворювання.
  • Із ознаками ГРВІ (температура, кашель, закладеність носа, головний біль).
  • Із симптомами пневмонії.
  • Зі специфічними ознаками вірусу (загальна слабкість, біль у м’язах, діарея, лихоманка тощо).
  • Після відвідування іншої країни.
  • Для планової госпіталізації.

Навіть якщо у вас немає симптомів захворювання, але є причини сумніватися в своєму здоров’ї, варто пройти необхідне дослідження, яке здатне виявити розвиток хвороби навіть у перші дні після зараження.

Якщо експрес тест показав наявність збудника захворювання, дані результати варто вважати підставою для зараження коронавірусом. Важливо проінформування осіб, які з вами контактували та прийняти необхідні заходи для подальшого можливого лікування. Додатково у нашому медичного центрі ви можете пройти ПЛР-тест, чутливість якого 97 %. Він більш точно визначає наявність антигену та виконується у максимально короткі строки. Додатково можлива здача тесту на антитіла – ціни уточнюйте на сайті чи у наших операторів за вказаним телефоном.

Подбайте про своє та здоров’я близьких разом з клінікою «Еледія». У нашому розпорядженні сучасна технологічна база, яка дозволяє діагностувати та лікувати пацієнтів на високому рівня. Сучасне обладнання та досвід провідних спеціалістів – це відмінний тандем у наданні якісних медичних послуг!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок