м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Одна з найактуальніших косметологічних проблем – це ріст волосся на небажаних ділянках шкіри, який нада масу незручностей як жінкам, так і чоловікам. Різноманітність сучасних методів надає нам широкий вибір способів боротьби з рослинністю на обличчі та тілі. І не завжди виходить зробити цей вибір самостійно, оскільки на кону стоїть не тільки краса, а й здоров’я. Якщо ви заплуталися у всьому потоці інформації стосовно епіляції, наша команда фахівців з радістю допоможе вам у всьому розібратися та зробити найбільш правильний вибір.

Так що таке неодимовий лазер? Він є найбільш сучасним і універсальним видом лазера. Ми раді представити його вам у нашій клініці в Сумах. Методика його застосування трохи інша, якщо порівнювати з діодним або олександритовим. Універсальність неодимового лазера полягає в тому, що він генерує хвилі різного діапазону. Його вплив здійснюється не на волосяну цибулину, а на кровоносні судини, які живлять її, що далі призводить до остаточного відмирання цієї цибулини.

<p>Лікарі високої кваліфікації в нашій клініці працюють на новітньому обладнанні, що дозволяє проводити процедури не тільки ефективно, але ще й безболісно. За даними опитування наших пацієнтів – 100% задоволені результатом. Єдине, що було помічено після процедури, це легке почервоніння шкіри, яке протягом кількох годин проходить самостійно. Це пов’язано з посиленим кровообігом під температурною дією променя. Процедура абсолютно безпечна та підходить більшості пацієнтів. Вона володіє невисоким рядом протипоказань і не має реабілітаційного періоду.

Кому підходить даний вид епіляції?

Неодимовий апарат є найбільш універсальним із усіх лазерів, які існують на сьогоднішній день. Він підходить власникам смаглявої, світлої, білосніжної та засмаглою шкіри. Також неодимовий лазер однаково ефективний на світлому та темному волоссі. Цей вид епіляції використовується на будь-яких ділянках шкіри: обличчя, шия, потилична частина. Волосся видаляється на грудях, спині, животі, руках, ногах і пахвових западинах. Також є можливим позбутися волосся на колінах і пальцях ніг. Незалежно від вашого фототипу, процедура принесе максимальний результат за рахунок високих можливостей променя проникати в шкіру, не травмуючи її.

Чи є протипоказання до процедури неодимової епіляції?

Даний вид процедур забороняється в період вагітності і лактації. Також проведення процедури не дозволяється при наявності герпетичної інфекції в період загострення та при злоякісних пухлинах.

Як ми бачимо, список обмеження невеликий, що говорить про відсутність шкоди для здоров’я.

Чому варто вибрати саме цей вид епіляції?

  • Можна проводити процедуру влітку.
  • Через 3 дні після епіляції дозволяється засмагати.
  • Епільована ділянка шкіри стає більш пружною та еластичною.
  • Відсутність ризику опіків, рубців, пігментації.
  • Не відбувається травмування шкіри.
  • 100% ефективно, безпечно та безболісно.
  • Немає реабілітаційного періоду.

Як відбувається процес епіляції в медцентрі «Еледія?»

Первинний прийом – це знайомство-консультація з лікарем-косметологом. Він оглядає пацієнта, визначає фототип шкіри, а також структуру волосся. Далі призначається дата самої процедури та описуються етапи підготовки до епіляції.

Сам процес відбувається під температурним впливом променя на волосяний фолікул. Випромінювання довжиною 1064 нм здатне проникати в шкіру на глибину 4 мм. Капіляр, який живить волосяну цибулину, «склеюється» під дією променя. У слідстві чого цибулина руйнується і відбувається випадання волосся. Сама процедура безболісна та абсолютно безпечна.

Якщо ви в чомусь сумніваєтеся або хочете, але боїтеся, то просто зателефонуйте до клініки «Еледія». Наші лікарі розвіять усі ваші сумніви. І нехай ваша шкіра радує вас гладкістю і красою!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок