м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Шрами і рубці – це неприємні залишкові явища на шкірі обличчя та інших частинах тіла, які можуть з’явитися після операції, акне, деяких дерматологічних захворюваннях і інших причин. Не всі знають, що позбутися від шрамів і рубців можна, якщо скористатися послугою лазерного шліфування.

Лазерне шліфування шрамів і рубців – це процедура, під час якої відбувається вплив лазерного променя на рубець. Цей вплив дозволяє зруйнувати мертві клітини і ущільнення, щоб замістити тканину молодими клітинами шкіри. Алгоритм процедури простий:

  1. Проводиться безпосередньо процедура лазерної шліфовки.
  2. Після процедури з’являються лущення, які з часом загоюються.
  3. Потім процедура повторюється знову.
  4. Неодноразові повторення процедури призводять до того, що рубець або шрам стає м’яким, еластичним, непомітним. Його колір зрівнюється з кольором шкіри, рельєф теж вирівнюється.
  5. Процедура лазерного шліфування стає відмінним методом боротьби з келоїдними, гіпертрофічними і атрофічними рубцями.

Чи довго триває ця процедура? Скільки потрібно зробити сеансів, для того щоб отримати виражений ефект?

Сама процедура триває недовго, близько 20-30 хвилин, і є безболісною. Так, ви можете відчувати незначний дискомфорт, але відчуття терпимі. Після того, як буде проведений сеанс лазерної шліфовки, на рубці утворюється лущення. Це й запускає регенеративні процеси в глибоких шарах дерми.

Для того щоб отримати видимий ефект, вам необхідно буде зробити 3-6 процедур. Усе залежить від того, наскільки давній у вас рубець, наскільки високий регенеративний потенціал шкіри, і якого результату ви хочете досягти.

Які є протипоказання для проведення лазерного шліфування шрамів і рубців?

Не можна робити процедуру, якщо:

  • ви вагітні;
  • ви годуєте грудьми;
  • у вас діагностований цукровий діабет в стадії декомпенсації;
  • на вашій шкірі засмага.

Здоровий зовнішній вигляд вашої шкіри – це не мрія, а реальність, якщо ви звернулися за допомогою в клініку «Еледія»! Наші лікарі допоможуть вам підібрати найбільш ефективні і швидкі шляхи вирішення проблеми, яка давно отруювала вам життя!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок