м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Не існує людей, на тілі яких не було б жодної родимки, плямочки, папіломи або невеликої бородавки. Усі ці утворення природні, і можуть виникати у кожної людини. Але, на жаль, це може стати не тільки естетичною проблемою, яку не можна замаскувати, але й переродитися в злоякісне утворення (у випадку з родимками), або ж просто доставляти ряд незручностей.

Новоутворення бувають таких видів:

  • доброякісні, які можна видаляти після проведеної біопсії;
  • передракові, прикордонні;
  • злоякісні.

Варто розуміти, що з останніми двома видами новоутворень необхідно звертатися після виконаної біопсії до лікаря-онколога для видалення. А ось якщо у вас новоутворення доброякісне, то можете видалити його за допомогою лазера.

У чому переваги лазерного видалення доброякісних новоутворень?

До появи лазера люди видаляли новоутворення різними методами:

  • припікали хімічними речовинами;
  • впливали на новоутворення соком чистотілу;
  • видаляли струмом високої частоти.

До чого все це приводило? По-перше, не завжди новоутворення вдавалося видалити. По-друге, припікання впливало і на інші тканини. По-третє, після видалення виникали рубці.

Як проходить процедура лазерного видалення новоутворень в клініці «Еледія»?

Лазерне видалення новоутворень в Сумах проводиться за допомогою новітнього обладнання, яке генерує потужний лазерний промінь. Процедура проводиться тільки після ретельного огляду дерматологом. Якщо раптом на консультації у дерматолога були підозри на передраковий стан вашого новоутворення, то вам необхідно буде проконсультуватися у онколога. Якщо ж стан новоутворення не викликав ніяких побоювань стосовно видалення, то ви зможете зробити процедуру.

Весь процес лазерного видалення новоутворення забирає не більше 5 хвилин вашого часу. Усе це проходить майже безболісно. Потім на місці вилученого новоутворення утворюється корочка, котра потім безболісно злущується і не залишає ніяких рубців.

Як зробити лазерне видалення новоутворення в Сумах в клініці «Еледія»?

Для того щоб здійснити процедуру, необхідно зателефонувати в реєстратуру клініки «Еледія» і записатися на лазерне видалення новоутворення. Вам розкажуть про всі деталі процедури.

Позбавтеся від новоутворень на своєму обличчі й тілі без болю і рубців!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок