м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Розтяжки – досить поширена естетична проблема, з якою стикаються і чоловіки, і жінки. Найчастіше вони виникають на животі, стегнах, сідницях і руках (всіх тих частинах тіла, що схильні до різкого набору ваги). У жінок ця проблема нерідко виникає після вагітності. Також з проблемою розтяжок стикаються підлітки, які вступають в активну фазу росту. Причиною виникнення розтяжок стає недостатня еластичність волокон дерми. На жаль, якщо розтяжки з’явилися, то позбутися від них кремами і будь-якими іншими консервативними методами буде неможливо. За своєю суттю, це рубці на шкірі. Так, з часом вони біліють і стають менш помітними, але повністю ніколи не зникають самостійно.

Але є одна ефективна методика, яка дозволяє позбутися від розтяжок. Це лазерне видалення.

У чому переваги методики лазерного видалення розтяжок в Сумах?

Почнемо з того, що немає ніякої альтернативи лазерній методиці видалення розтяжок. Лазерне видалення – це єдиний ефективний спосіб назавжди позбутися від неприємних дефектів, які вам не подобаються. Видалення розтяжок лазером в Сумах – це безболісна процедура, яка дозволяє побачити видимий ефект вже після першого сеансу. Взагалі курс лікування становить 4-6 процедур (але потрібно дивитися на кожен індивідуальний випадок). Після процедури виникає лущення, що свідчить про регенерацію шкіри в глибоких шарах дерми.

Які показання до проведення процедури?

Зробити процедуру лазерного видалення розтяжок може кожна людина, яка незадоволена станом своєї шкіри. Найголовніше, щоб у вас не було ніяких протипоказань.

Які існують протипоказання для лазерного видалення розтяжок?

Не можна робити лазерне видалення розтяжок тим, хто:

  • знаходиться в стані вагітності або лактації;
  • має захворювання сполучної тканини;
  • має дерматологічні захворювання, які локалізуються в місцях, де планується видалення.

Записатися на процедуру легше простого! Достатньо зателефонувати за телефоном в реєстратурі клініки «Еледія» і домовитися про процедуру у зручний для вас час!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок