м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Судинна сіточка на обличчі здатна принести кожній жінці масу проблем. По-перше, це виглядає не естетично. По-друге, дуже складно замаскувати недосконалості тональними основами і пудрами. По-третє, шкіра набуває червонуватого підтону, який геть псує всю доглянутість і свіжий вигляд. Що ж робити в цьому випадку? Найбільш ефективною і популярною на сьогодні методикою є лазерне видалення судин. У Сумах цю процедуру можна зробити в клініці «Еледія».

Видалити судини лазером можна не тільки на обличчі, але й на інших частинах тіла. Наприклад, дуже часто жінки стикаються з появою судинних «зірочок» на ногах. На жаль, ніякими кремами позбутися цього не вийде. А ось декілька процедур з лазерного видалення допоможе вам впоратися з проблемою!

У чому особливість видалення судин лазером в Сумах в клініці «Еледія»?

Виражена капілярна сіточка знаходиться у нас під шкірою, і вплинути на неї за допомогою пілінгів, масок і косметики просто неможливо. У цьому випадку лазерна косметологія чудово допомагає впоратися з проблемою. Промінь проникає глибоко всередину дерми і впливає на капіляри. Судини просто склеюються і зникають. Видаляються в цьому процесі і хворі судини.

Чи болісно видаляти лазером судини? Ні! Максимум, що ви можете відчути – це легкі поколювання, що не доставлять ніякого болю.

Чому з’являється судинна сіточка, і чи може вона з’явитися знову після видалення?

Після проведеного комплексу процедур з лазерного видалення, багатьох цікавить питання: «А чи з’являться судини знову?». Такий варіант розвитку подій можливий. Але можливий він в тому випадку, якщо ви не прислухаєтеся до рекомендацій лікарів, або у вас є генетична схильність до утворення сіточки. Практика показує, якщо і з’являються судини, то нові. Але з’являються вони в набагато меншій кількості, ніж до процедури лазерного видалення.

Кому необхідно зробити процедуру лазерного видалення судин в Сумах?

Судини необхідно видалити всім тим, хто має подібні проблеми:

  • капілярну сіточку на обличчі;
  • венозні зірочки на ногах;
  • «винні плями» або гемангіоми.

Кому не можна робити процедуру лазерного видалення капілярів?

Утриматися від лазерного видалення необхідно тому, хто:

  • страждає від цукрового діабету;
  • годує грудьми або знаходиться в стані вагітності;
  • приймає фотосенсибілізатори.

Телефонуйте в клініку «Еледія» і дізнавайтеся більше про процедуру видалення судин лазером. Ви гідні бути досконалою!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок