м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Суть даної методики полягає в руйнуванні ороговілого шару шкіри під впливом променя. Вплив інших речовин не потребується. Процедура лазерного пілінгу в косметології є однією з нових. Вона має досить широкий ряд показань. Боротьба зі зморшками, пігментацією, різними нерівностями і постакне – все це зникне після проходження повного курсу пілінгу.
Суть методу є в тому, що для лазерного променя створюється потрібна довжина хвилі, далі під його впливом, тканини поглинають енергію лазерного імпульсу та перетворюються в тепло. Тому в клітинах активізуються оновлюючі процеси. Еластин і колаген виділяються інтенсивніше, кровотік поліпшується.
Завдяки точному лазерному впливу, лазерний пілінг має можливість працювати місцево на ділянці шкіри, яка цього потребує. Довжина хвилі лазерного променя, а також інтенсивність його впливу, легко контролюються, а значить можна обробляти зону декольте, шкіру навколо очей і губ.

Види лазерного пілінгу

За ступенем впливу лазерний пілінг ділиться на 2 види:

 1. Холодний пілінг – лазер з короткими променями, він впливає тільки на верхні шари шкіри. Є абсолютно безпечним і делікатним. Легко відлущує омертвілі клітини. Має короткий реабілітаційний період – від 3 до 5 днів.
 2. Гарячий пілінг – лазер з довгими променями, дія котрих відбувається на глибокі шари шкіри. Відноситься до серединно-глибоких процедур. Ефективний при глибоких рубцях і зморшках, пігментних плямах. Реабілітаційний період трохи довше в порівнянні з холодним, але й ефект буде помітним більше року.

Обидва види пілінгу є результативними. Який вид пілінгу потрібен саме Вашій шкірі? Підкаже косметолог медцентру «Еледія» після діагностики шкіри.

Скільки процедур лазерного пілінгу потрібно для максимального результату?

Що б досягти бажаного ефекту від пілінгу, потрібно пройти курс від 2 до 8 процедур. Інтервали між сеансами 1-2 місяці. Потрібну кількість візитів визначить ваш лікар, виходячи від типу шкіри, ступеня проблеми і бажаного результату.

Протипоказання до лазерного пілінгу

Категорично протипоказано проведення лазерного пілінгу в таких випадках:

 • вагітність і період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • епілепсія;
 • захворювання шкіри;
 • хвороби крові;
 • інфекційні захворювання;
 • запальні процеси;
 • підвищена температура.

Переваги лазерного пілінгу в приватній клініці «Еледія»

Результат від проведення пілінгу за даною методикою залежить прямим чином від обладнання, на якому він проводиться. В нашому сумському медичному центрі обладнання нове і точне. Завдяки цьому лазерний промінь допомагає позбутися ороговілих шарів шкіри та запустити процеси регенерації, без найменших ризиків.
Багаторічний досвід наших лікарів дозволяє легко знайти індивідуальний підхід до пацієнта, визначити особливості його шкіри і підібрати максимально відповідну інтенсивність процедури.

Якщо ви давно мрієте мати здорову красиву шкіру немов з обкладинки журналу, клініка «Еледія» з радістю допоможе Вам це здійснити. Прийшовши до нас, починаючи вже з першого сеансу, Ви почнете забувати про зморшки, пігментацію, рубці і будь-які нерівності Вашої шкіри. Відтепер вона буде тільки здоровою, пружною і сяючою! Чекаємо Ваших дзвінків!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок